Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok! Volt már bak barátotok...

Lányok! Volt már bak barátotok? [Aki 12.22 és 01.20 között született. ]

Figyelt kérdés

A tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy a bak fiúk mennyire számítanak nehéz eseteknek?

Ugye általánosságban erősen zárkózottak, emellé igen csak makacsak tudnak lenni. Nem éppen egyszerű esetek.



#nehézség #bak #eset #zárkózott.
2016. júl. 15. 16:40
 1/8 anonim válasza:
84%
Bak vagyok és ez a világ legnagyobb hülyesége. Zárkózott? Egyfolytában járok valahova szórakozni, elég sok haverom is van, abszolút szociális vagyok. Makacsság meg egyáltalán nem köthető horoszkóphoz. Kérlek szépen, amit a bakról írnak, annak vagyok szöges ellentéte, szóval ennyi valóság alapja van a horoszkópoknak.
2016. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Zárkozottnak viszonylag zárkózott vagyok, de a személytől függ az, hogy mennyit beszélgetek vele.

Makacs meg nem vagyok.

Ha valami több emberre hatással van akkor a hatással levő emberekkel mindig megkell beszélni a dolgot.

Na meg ha valaki ad valami tippet vagy ötletet, hogy mit hogy kéne vagy hogy nem akkor azt végiggondolom, hogy jó-e.

20F

2016. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
88%

Én férfiként ebben az időszakban születtem. :D

Introvertált vagyok, zárkózott, de ha érzem egy embernél, hogy hozzám hasonló, akkor nagyon meg tudok nyílni. Viszont kevés emberben bízom meg, nem véletlenül. Makacs tudok lenni és türelmetlen, de nagyon nagy szívem van és igazán kiteszek magamért, ha szeretek egy nőt. Bocs, hogy beleszóltam, hátha segít valakinek az info. Bár minden ember más, csak ezt figyelni öngyilkosság.

2016. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
93%
Kiegészíteném azzal, hogy erős az igazságérzetem, gyűlölöm az agyatlanságot és azt, ha valaki nem következetes. Idealista vagyok, és van, hogy átvitten értek dolgokat, amit pechemre sok embernek meg kell magyaráznom, mert a többségnek ha azt mondod tükör, akkor a falon lévőt képzeli el, nem pedig a "visszajelzés" szót. Már ha érted. Nem lehet csillagjegyeket összehasonlítani, néhány dolog igaz belőle, de például azt nem tartom igaznak rám sem, hogy hideg lennék, végtelenül pesszimista és társai. Ezek nem igazak rám.
2016. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

HA ennyire bele vagy bu.zulva a horoszkópba, akkor tudni kéne, hogy minden csillagjegy számára más jegy az optimális partner. Tehát a bak az egyiknek nehéz eset lesz, a másiknak élete szerelme.

Mit jelent neked a nehéz eset? Nehéz megfektetni? Nehéz elszedni a feleségétől? Nehéz rávenni hogy elvegyen feleségül? Nehéz elérni, hogy sokat költsön rád?

Ezt sem ártana tisztázni, horoszkóptól függetlenül, mert ez így önmagában semmit nem mond.

2016. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
20%
Az egész horoszkóp marhaság, kamu, teljesen megalapozatlan. Az meg különösen gáz, hogy tök természetesen feltesznek emberek ezzel az agymenéssel kapcsolatos kérdéseket egy totál alap kategóriában. Mintha evidens lenne, hogy léteznek ezek a dolgok. Menj az ezoba, ez a kérdés oda való! Jelentem is, hogy rossz a kategória, hátha átteszik.
2016. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Na, ez a beszéd, már a helyén is van. ^^
2016. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne ez alapján válassz párt, könyörgöm... DE ha mindenképp fontos neked, nos az én férjem bak. (Én meg nőstény... :D ) Zárkózott, gátlásos, nem makacs, nagyon alkalmazkodó, hihetetlenül empatikus, segítőkész, NAGYON JÓ EMBER.
2016. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!