Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők volt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők volt már, hogy sírt előtettek egy barátotok/ vagy a pasitok?

Figyelt kérdés

Hogyan reagáltátok le ?

Miért sírt?


Igaz, hogyha egy férfit láttok sírni utána többé nem férfi a szemetekbem ?


2015. aug. 4. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sírt, amikor haláleset volt, sírt, amikor velem történt baj.

Ettől nem lett kevésbé férfi. Én ugyanúgy tekintek rá.

2015. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Es ha meghal valakije, vagy oromeben sir?! Kevesbe kene ferfikent tekintenem ra? Esetleg komoly fajdalmai vannak?


Szerintem hulyeseg, hogy ettol kevesbe ferfi. Persze ha folyton picsog, mindenen bog, az nem jo, de ez igy inkabb szanalmas tud lenni.


Egyebkent pityergett mar elottem oromeben, akkor mikor megszuletett az unokaoccse es bement a korhazba megnezni. Megkonnyezte egy kicsit.


Ennel komolyabbat meg nem lattam.


Az exem egy baleset utan sirt orakkal kesobb..addigra sikerult feldolgoznia a dolgot, illetve akkor mikor a mamaja meghalt. Nem lett kevesebb a szememben ettol.

2015. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Sőt, sírt már előttem több exem, férfi rokonom, férfi barátom. Hogy reagáltam le? Vigasztaltam vagy sírtam vele. A fájdalom és a hiszti nem ugyanaz.
2015. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Volt, hogy sírt, volt, hogy együtt sírtunk. Nincs ebben semmi ciki vagy férfiatlan. Én még örülök is neki ha ennyire meg tud nyílni előttem, hogy mer sírni. (Mert ugye pont az ilyenek miatt van benne egy csomó pasiban hogy ez nem férfias, és rejtegetnivaló.)
2015. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kb. 5x láttam 6 év alatt sírni a férjem. Ebből a gyermekünk születése az egyik. De sírt filmen is. Nagyon érzékeny, ha állatok szenvedéséről van szó, és egy ilyet láttunk együtt. Illetve mióta édesapa, elérzékenyül azon, ha gyermekek szenvedéséről van szó (pl.együtt láttuk, ahogy a nő kiugrott a gyerekkel az ablakon az égő lakásból, hogy megmentse a gyereket, és elbeszélgettünk róla, hogy mi is védenénk a picinket hasonló helyzetben, stb.) Ezektől nem lett kevésbé férfi a szememben, sőt. Tudom, hogy elég közel állunk már egymáshoz ahhoz, hogy mindent kimondhassunk, bevallhassunk, megoszthassunk egymással.
2015. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5s vagyok: mármint a híradóban láttuk, nem élőben, természetesen...
2015. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2x sírt előttem a férjem eddig,érzékeny férfi ,ezt nagyon szeretem benne.
2015. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hogyne lett volna. A mi párkapcsolatunkban az ő részéről történt meg az első. Nem éreztem azt, hogy ettől kevésbe lenne férfi. Azért sírt amúgy, mert úgy érezte, hogy nem figyelek rá eléggé, ami igaz is volt. Apám is sírt már jó párszor előttem, az öcsém is. Egyébként nem hiszek ebben a "nagybetűs/igazi férfi-nő" dologban. Az emberekben hiszek, akik nem tökéletesek és hibáznak is. A párom akkor is sírt (és én is), amikor rohamot kapott az egyik kisállatunk és fuldoklott emiatt és akkor is, amikor pár hónapra rá meghalt. Az azt követő napokban napi több órán át csak sírtunk utána.

Egy értelmes felnőtt ember nem fog amiatt lenézni egy másikat, mert az sír. Persze normál keretek között és ha nem az az indok pl. hogy bibis lett a kezecskéje.

2015. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ettől nem veszti el a férfiasságát

ellenben annak örülök h vannak benne érzelmek és nem is kevés

2015. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2x láttam sírni.

Először mikor Még csak jártunk és tudta, hogy el fogok utazni külföldre egy időre.

Aztán már mikor a férjem lett és megszületett a babánk. Ez volt a második.

Egyáltalán nem igaz, nekem nem lett "nem férfias" főleg nem azok miatt, amik miatt sírt.

Hogy reagáltam le? Az utazós témánál megöleltem, a szülős résznél pedig én is sírtam :)

2015. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!