Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha a barátotok sírva ébredne fel, hogy rémálma volt?

Figyelt kérdés
közben meg folyamatosan azt mutatja, hogy ő mennyire erőss, és érzéketlen,
2015. jún. 24. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A feministák folyamatosan azt hangoztatják (különösen Emma Watson), hogy a férfiak is mutassák ki az érzelmeiket. Ez előrelépés, nem pedig elítélendő. Neked még a régi, kemény macsó kép van a fejedben.
2015. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
(halk mosoly) :)
2015. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem gondolnék semmi rosszra és gyengeségre, hanem megkérném, mesélje el az álmát. Egyrészt érdekel, hogy mi zaklatta fel, másrészt kíváncsi vagyok az álomra.

Én is ébredtem már sírva, pedig elhiheted (családtag halála, ami szerencsére nem volt igaz), hogy lefekvés előtt nem az volt a tervem, hogy könnytengerben fogok felébredni. :)

2015. jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nezd meg a Guccsi bemutato kepeit es te is sirni fogsz.. hat meg ha meglatod a ruhakat Habonyon
2015. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
családtag halála miatt(álom volt)..
2015. jún. 24. 08:49
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
semmit nem szólnék. Minden embernek vannak érzései.
2015. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Milyen hülye kérdés ez

Ennyire életképtelen vagy?


Beszéld meg vele és vígasztald meg + ölelés, simogatás. Olálá...!

2015. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha ezt álmodta, akkor nem kell meglepődni, hogy sírt is álmában, szerintem minden értelmes, családját szerető emberrel megtörtént már (velem is) ilyesmi.
2015. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én szakítanék vele a helyedben
2015. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én csak akkor sirok álmomban, mikor ölök :(
2015. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!