Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfi és Oroszlán nő?

Nyilas férfi és Oroszlán nő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. 24 éves férfi vagyok, emellett büszke hungarista vagyok, támogatom Szálasi eszméit. Nagy állatvédő és -barát is vagyok, ezért nemrég örökbe fogadtam egy kölyök nőstény oroszlánt, akire sérülten találtam a közeli erdőben. Az lenne a kérdésem, hogy milyen tanácsokat tudnátok adni a kis nagymacska gondozásával kapcsolatban? Esetleg valamilyen weboldalt, ahol egy oroszlán ápolásához adnak tippeket?

2016. júl. 20. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te valami ötletes troll vagy? :D
2016. júl. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
:D
2016. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilas Misi  Oroszlán Szonja
2016. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Az oroszlán nők elég beképzeltek és hátborzongatóak, meg kihasználják az embert. Felejtős.
2016. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerelem

Hatalmas, mindent elsöprő szerelem alakul ki közöttük. Az Oroszlán imádja a Nyilas kreatív fantáziáját, hóbortos természetét, nyüzsgő viselkedését. A Nyilas pedig csodálja az Oroszlán büszke tartását, méltóságát. Mindketten nagyvonalúak a szerelemben: kicsinyesség, gonoszkodás, esetleg bosszú meg nem fordulna a fejükben. Szeretnek játszani, szeretnek színészkedni, bohóckodni, kissé gyermetegek egymás társaságában. Tisztában vannak korántsem felnőttesnek nevezhető viselkedésükkel, és még büszkék is rá. Komolytalan viselkedésük, bohém, eleven természetük, őszinte naivitásuk eredménye. Külön kis világban élnek, és ha elveszítik egymást, sokáig nem tudják kiheverni.


Szex

Mindketten igénylik a vágyuk fizikai kielégülését. Sokat szeretkeznek, itt sem hazudtolva meg játékos, bohém természetüket.


Barátság

Szeretik és tisztelik egymást, ebből a találkozásból a legnagyobb valószínűséggel hosszú barátság alakul ki. Tüzes jegyek lévén szeretik a kalandokat, indulataik gyorsan kitörnek, és hatalmas csatákat vívhatnak egymással, de gyors lesz a kibékülés is. Soha nem unatkoznak, és nagyon kevés ideig tudnak megülni a fenekükön. A Nyilas egyébként is egy bolygó hollandihoz hasonló természettel van megáldva: imád nagyon utazásokat tenni, egzotikus országokkal, kultúrával megismerkedni. Az Oroszlán szívesen megy együtt a Nyilassal, főleg fiatalabb korában. Később már inkább hajlik a pazar otthon felépítésére, de mivel mindketten önállóak, és mindketten szeretik a függetlenséget, ezért ez a kétféle vágy nem ütközik az életfelfogásukkal.


Munka

Ha az Oroszlán a főnök, akkor nagyra értékeli a Nyilas ötleteit, önállóságát, fantáziadús ötleteit, dinamizmusát és nem kicsi lelkesedését. Nagyon jól kijönnek egymással, ha konfliktus van, akkor lehet, hogy mindketten felemelik a hangjukat, de két perc múlva már el is felejtik az egészet. Ha a Nyilas a főnök, akkor szabadon engedi érvényesülni az Oroszlánt, aki ezért nagyon hálás. Munkakapcsolatban is őszinték és nyíltak egymással.


Tanács

Az Oroszlán megtaníthatná a Nyilast, hogyan kell kitartással végigcsinálni azt, amit elkezdett, a Nyilasnak pedig nem szabad hagynia, hogy az Oroszlán túlságosan eluralkodjon rajta. Ezenkívül, ha az Oroszlán el tudja engedni magától a mindig szabad Nyilast, akkor kapcsolatuk örökké megmaradhat: a Nyilas mindig vissza fog térni hozzá.

2016. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!