Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A modern asztrológiában...

A modern asztrológiában valóban van olyan, hogy valaki Halak típusú Bak? ( Kicsit bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Egy külföldi astrológiai forumon érdeklődtem arról, hogy miért vagyok inkább Halak-szerű mint Vízöntős,amikor utóbbi az aszcendensem... Erre azt a választ kaptam, hogy a moder asztrológiában vannak típusok és én Halak típusú Bak vagyok ( Piscean-Capricorn ) . A furcsa ebben az, hogy kerestem ilyesmiről információt, de nem találtam.

Van ilyen vagy nincs?

Magamtól azzal hoztam kapcsolatba ezt a Halak típusú Bak "diagnózist" , hogy a Szaturnusz - ami ugye a Bak jegy uralkodója - nálam a Halakban áll, tehát lehet hogy ezért vagyok Halak-szerű is és ezért mondtak Halak típusnak... Szóval arra jutottam, hogy a típus megálapítása a Nap jegy uralkodó bolygójának állásával függhet össze. Pl. valaki Bak, de a Szaturnusza mondjuk Oroszlánban van, akkor az Oroszlán típusú Bak...

Ennek van értelme más szerint? Kíváncsi lennék mit gondoltok!


Előre is köszönöm a valaszokat!

Aki csak kötekedni tud, az kérlek ne írjon!!!



2016. júl. 3. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Röviden a napjegyed uralkodó bolygója a Halakban áll és többek között ez is hat a személyiségedre. Ok.
2016. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, így értem én is. De van olyan asztrológiában hogy valaki valamilyen típusú? Amellett, hogy Bak Vízöntű aszcendenssel...
2016. júl. 3. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok konkrétan ilyen fogalmakról, gondolom, a bolygóállásod miatt mondhatták, egyszerűen csak így fogalmazták meg. Ha írsz privátban egy születési dátumot (óra perc születési hely) akkor ránézek neked.
2016. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írtam neked, és azt is, hogy csak elküldés után vettem észre, hogy valahol elírtam, és Bak helyett Kost írtam, de nem értelmeztem semmit félre, csak gyorsan írtam sokat, szóval a tartalom ugyanaz, és a Bakra vonatkozik természetesen, bocsánat. :$
2016. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 openyoureye ***** válasza:
Igen, léteznek dolgok amik nem, de ez ne hiteltelenítse a meggyőződésed, hisz az ellentétek vonzzák egymást és egyben ki is egészítik azt.
2016. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam ilyesmiről, típusokról, de belegondolva az már személyiségelemzés lenne, vagy tulajdonság, személyiségteszt. Az asztrológia meg nem tulajdonságok alapján sorolja be hogy ki micsoda, tehát nem az egyén viselkedése alapján következtet vissza, hanem pontos bolygóállások alapján árul el dolgokat az egyénről, igen pl úgy ahogy az első írta.

Vagy még megnézhetnéd azt is hogy mely házakban vannak a bolygóid, az elvileg még több infot árul el mint maga a jegy, van e valami a 12. házadban, 10-ben, stb.

Mondjuk ha a vízöntő végén van az aszcendsed akkor az 1. házad nagy részben a halakba esik, az pedig magát az egyént jelenti, attól is lehet, nem tudom mekkora a 12. házad, de lehet hogy a napod abba esik? Mindegy végülis, mert sok bolygó van, egymással kölcsönhatásban és az egészet egyben érdemes nézni, vagy elemezni, amúgy biztos benned is sok típus van ;) a halaknak sok hasonlósága van a nyilassal az alapokat illetően, amúgy ha a napod pl a bak közepe körül van akkor a védikus asztrológiában nyilasnak számítasz, de annak más a jellemzése mint a nyugati nyilas leírásoknak.

2016. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!