Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek jegyben születtem,...

Ikrek jegyben születtem, mégis miért vagyok másabb?

Figyelt kérdés

Köztudottan az ikrek jegyben született emberek nagyon kommunikatívak,kedvesek,nyitottak,szeretnek beszélgetni,társaslények,örökmozgók,sok érdeklődési körük van.

Én a totális ellenkezője vagyok.Nem vagyok kommunikatív,nehezen nyílok meg emberek előtt,zárkózott,csendes,félénk,nagyon kevés emberben tudok megbízni,gyakran depressziós a hangulatom,kisebbségi komplexusom is van. Nem tudok barátkozni. Nem tudok egy csoportba vagy osztályba beilleszkedni,mert nem jövök ki az emberekkel sehogy. Nem tudok kapcsolatot teremteni.:( Vannak barátaim, de nagyon-nagyon kevés. Általában akik nem ismernek komornak,csendesnek,furának könyvelnek el.Viszont a baráti körömben nyitott vagyok.Szórakozok velük,hülyülünk egymással.Nagyon kötődöm a barátaimhoz.Nagyon gondoskodó vagyok velük. Mindent megteszek értük. Ha kell,az életemet áldoznám fel értük. Nagyon jószívű,érzelmes,segítítőkész vagyok velük.Szinte bármit megteszek értük, mert úgy érzem,hogy ők nekem a minden, akikről gondoskodnom, segítenem kell az életemben.

Sokszor próbáltam nyitni az emberek felé,hogy leküzdjem ezeket a negítv dolgaimat, de nem megy... :(

A rokonaim,szüleim is gyakran mondogatják,hogy én az ikrek jegynek a tökéletes ellentétje vagyok, de nem tudom,hgy miért... engem nagyon zavar,hogy nem tudok vagy alig tudok emberekkel csevegni, miközben annyi témáról tudnék beszélni velük. :(


20/L



2016. szept. 2. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Mert az egész asztrológia egy marhaság. Jelenleg a tudományos ismereteink elég jól leírják, hogyan alakul ki az ember a kapott génjeinek és a környezetei hatásoknak köszönhetően. Mégis miért lennének az embereke hasonlóak csak azért, mert egy bizonyos időszakban születtek? Sehol nem illik a képbe.
2016. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Ugye nem gondolod, hogy a világon 12 féle ember van?
2016. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

Az asztrológia hülyeség.

Inkább keress egy pszichológust, ha problémáid vannak.

2016. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia, én Kos vagyok, rám sem jellemzőek a Kos tulajdonságok. Aztán megtudtam, hogy a holdjegyem Skorpió. Tökéletesen illik rám a Skorpiók jellemzői. A Kosból alig valami.

Talán a te holdjegyed vagy aszcendensed is más jegyben áll és talán ez egy olyan jegy, ami befelé fordulóbb, visszahúzódóbb, zárkázótabb. Több ilyen jegy is van, itt van pl. a Skorpió és a többi víz jegy, Rák, Halak, de a földjegyek is kissé zárkozottabbak a Bak, a Bika, a Szűz.

2016. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2016. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
En nyilas vagyok megsem Misi.. vajon miert lehet ez? :D
2016. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
De ha mégsem a holdjegyed a megfelelő, akkor ott az aszcendens. Ha az sem, akkor lehet, hogy a hónap elején, vagy végén születtél. De ha ez sem, akkor is ezernyi marhasággal meg lehet próbálni megmenteni ez a több sebből vérző elméletet.
2016. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Melyik hónap hanyadikán születtél?mert ha közel a Rákhoz, akkor inkább azok a tulajdonságok érvényesülnek.Én Rák vagyok,hasonló hozzád, de anyukád lehetnék korban..:)

Van egy kolléganőm, júni 20 körül született,és rá se jellemző az ikrek,inkább Rák

-egy másik pedig júli 20 körül,őrá már az Oroszlán jegy jobban hasonlít.

2016. szept. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

"mert ha közel a Rákhoz, akkor inkább azok a tulajdonságok érvényesülnek"


- Akkor minek jelöltek ki egy időszakot az Ikrek csillagjegynek, ha nem is vonatkozik rá?

2016. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fish1 ***** válasza:
100%

A napjegy kevés ahhoz, hogy egy embert jellemezzen.

10 bolygó, 12 ház, 12 csillagjegy, ezek összességében elég sokféle lehetőséget adnak ki. :) Az se mindegy, hogy milyen bolygókapcsolódásaid vannak milyen fényszögekkel. Szóval egy általános jellemzés, amit a napjegyek alapján írnak, csak kis részben helytálló szerintem.

2016. szept. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!