Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sokan hangoztatják hogy a sportos, vagy normális testalkatú nők is nagyon vonzóak, de a gyakorlatban minden pasi a full vékony lányokra van rákattanva?

Figyelt kérdés
Nekem normális alkatom van, illetve kicsit sportos mert sokat edzek és látszik is, ez elvileg vonzó, legalábbis nagyon el akarják hitetni manapság a nőkkel hogy így van és mindenkit buzdítanak az edzésre, de közben meg az elmúlt időszakban több pasi is passzolt mert hogy nem vagyok elég vékony, nekik meg csak az tetszik. Pedig felesleg nincs rajtam semmi, csak épp nem vagyok piszkafa. És most tökre nem értem.

2016. szept. 3. 17:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes. Én nem tapasztalom, hogy mindenki kizárólag full vékony lányokról fantáziálna.

Lehet, hogy nem a külsőd miatt passzoltak azok a pasik?

2016. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Noren1989 ***** válasza:
79%
Egy súlyt kérdezhetnék, meg esetleg egy képet? Hasonló is jó lesz, nem kell feltétlen rólad. Van az izmosságban egy határ, ami felett egy nő feminim vonásai nagymértékben lecsökkennek. Vagy ez lehet az oka, vagy félnek a pasik, hogy melletted nekik is edzeniük kell.
2016. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
57%

nekem ez segített:

fizess nekik, hívd meg színházba, vacsorázni, fizesd a benzinpénzt

2016. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Full vékony lány vagyok, mégsem minden pasi engem akar. Megkaptam már, hogy lehetnék kövérebb is. Teljesen szubjektív.
2016. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
45%
Ez pasitól függ, én nagyon nem vagyok full vékony, aztán mégis mindig megnéznek az utcán, leszólítanak, udvarolnak, sosem volt párkeresési problémám. Pedig van rajtam felesleg, bőven, vagy 10 kiló legalább, szóval bőven tudom cáfolni az állítást, hogy a full vékony csajokra vannak rákattanva a pasik. És én még csak nem is sportolok. Ezt abszolút pasija válogatja, vannak, akiknek ez jön be, vannak, akinek az, de azért ha kollektíven ilyen kifogásokkal küldenek el, ott lehet, hogy más probléma is van.
2016. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%
Nem az alakod miatt nem kellesz a pasinak.
2016. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

54 kg vagyok. Kb ilyen a testalkatom mint neki: [link]

Talán a hasam izmosabb de nem sokkal.

De én mostanában úgy tapasztalom ez jobban tetszik a pasiknak: [link]

2016. szept. 3. 17:59
 8/32 anonim ***** válasza:
46%
Mindkét képen csont és bőr csajok vannak. Talán az első picit izmosabb, de ugyanolyan vékony.
2016. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy

- te pont ilyen pasikat fogtál ki (gondolom nem statisztikailag reprezentatív mintáról beszélünk),

- más dolgok nem tetszettek nekik a külsődben, de ezt így egyszerűbb letudni, hogy "más a zsánerem",

- nem (vagy nem csak) a külsőd nem tetszett nekik, de megint egyszerűbb annyival letudni, hogy bocs, de nem vagy a zsánerem,

- te sportosnak tartod magad, de kívülről nézve meg nem annyira vagy az.

2016. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Jó akkor helyesbítek, nem minden pasinak, akkor csak akik nekem tetszenek, tény hogy a jobbak tetszenek, mármint akik sportosak meg ilyesmi. Hát pedig valószínű tényleg a testalkatom miatt nem tetszem, mert nem is nagyon adnak esélyt az ismerkedésre szóval nem derül ki milyen is vagyok és nyíltan megmondták hogy más alkatú lányok jönnek be nekik.
2016. szept. 3. 18:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!