Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek az véletlen, hogy...

Szerintetek az véletlen, hogy sok családban vannak ugyanolyan csillagjegyű családtagok? Miért van jelen az asztro a családtervezésben?

Figyelt kérdés

Ezt főleg asztro szkeptikusoktól kérdem, de nem csak.

Ugyanolyan csillagjegyű családtagok, pl. gyerek és az egyik szülő vagy akár testvérek is.

Köszönöm.



2016. szept. 4. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 Oroszlán van (apukám és a papám), anyukám Ikrek, én Kos vagyok. Anyukám öccse Bak, az ő felesége Bika. Van 3 gyerekük, kettő fiú és egy lány. A két fiú szintén Bika csillagjegyű, mint az anyukájuk. A lány Ikrek. Apukám egyik testvérének tudom csak a csillagjegyét, ő is Oroszlán. Anya felőli papám egyik bátyja Nyilas. Anya felőli mamám Rák volt. A többieknek nem tudom a csillagjegyét.
2016. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nap és aszcendens párosítások esetében látok a szűkebb rokonságomban párhuzamokat. Gyakoriak az ellenkező, szembenálló jegyek is. Öttagú családunkból három Oroszlán Nap van, plusz egy Nyilas, én utolsóként Ikrek Nappal és Vízöntő aszcendenssel születtem. Van egy Skorpió aszcendens is (az egyik Oroszlán Nap mellé), a párom Bika, Ikrek aszcendenssel. A sok Oroszlánt kiegészíti még némi vízöntőség a testvérem párjának személyében, akinek a Napja és az aszcendense is ebben a jegyben áll. Van mondjuk egy Mérleg, illetve egy Rák aszcendens, aminek nem találtam kiegészítő párját, kéne egy Kos meg egy Bak a családba.
2016. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 fős családnál, 3 ikrek (nő) egy mérleg (ffi), de én szkeptikus vagyok, alapból. Annyiból nem tartom biztosra véletlennek, hogy lehet valami fiziológiai vagy pszichológiai oka van, hogy hasonló időben fogantunk meg.
2017. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!