Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek is a legtöbb...

Szerintetek is a legtöbb Mérleg és Ikrek csillagjegyű felszínes valamint könnyen teremt kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2016. szept. 7. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen
2016. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mérleg vagyok, könnyen barátkozom, de nehezen engedek akárkit is közel magamhoz. Egyedul egy emberben bízom meg. Szóval mérlegeknèl igen. Meg mondhatom, hogy részletes vagyok.
2016. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok és igaz rám többnyire, amiket ír, könnyen teremtek kapcsolatot. Viszont nem vagyok felszínes.
2016. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Édesapám ikrek. Egyáltalán nem felszínes és nem barátkozik akárkivel. Nagyon hűséges szeretteihez.
2016. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az elsőre feleletet adva mérlegként mondom, hogy szerintem igen, a második meg nem. Max felszínes semmitmondóakat teremt, kevés az, ami fontos kapcsolat lesz... De ami az lesz, attól nehezen válok meg.
2016. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 9. 07:47
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező, ez így van, mindkettőt pontosan így ismerem, számomra ezért nem hiteles egyik sem, s ezért nem foglalkozok velük. Ennek a két típusnak + a Vízöntőnek is nagyon sok bármennyi energiát fektetsz bele bármilyen kapcsolatban, főleg ismerkedéskor, egyáltalán nem érdekli őket, hanem csak felszínes vigyorral megjátszanak valami üres h.lyeséget és azt várják, hogy elhigyjük, vagy elhigyjem. Unalmasak.
2016. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem vagyok egyik sem szerencsére de az aszcendens van hogy erősebb a napjegynél, azt is figyelembe kell venni.

A jellemleirás alapján a kérdéseidre a válasz igen. De nem kell előitéletesnek lenni mert nem biztos h ilyen csillagjegyű emberek mind ilyenek, mert mondjuk lehet h egész más jellemű az aszcendense

2016. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Az ikreket szokták felszínesnek jellemezni, de ez egy rossz megfogalmazás. Igazából arról van szó, hogy nagyon sokminden érdekli, de ezek közül sokkal nem tud mélyrehatóan foglalkozni. Ami érthető, mert nincs ötször annyi ideje és energiája, mint másnak. Tehát ha a másik oldalról nézzük, éppen hogy érdeklődő, sokoldalú.

Emberi kapcsolatokban nem felszínes.

2016. szept. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!