Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nőkröl vélemény?

Ikrek nőkröl vélemény?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy vagy kétpetéjű?
2016. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csillagjegy nyilván
2016. szept. 23. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
A csillagjegyük alapján mindegyiknek van egy anyajegye a jobb bokája felett néhány centiméterrel.
2016. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, folyton rivalizálnak.
2016. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem jön ki jól a szűzzel
2016. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 maryjane89 ***** válasza:

Ikrek vagyok, mit szeretnél tudni?


Nem érdekel a rivalizálás, vagy ki a jobb, szebb, okosabb, menőbb.

2016. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem ikrek nő. Sosem rivalizál senkivel, és nincs a bokája felett anyajegy. (ezeket honnan veszitek?)

Pár érdekes tény ami elég sok ikrek csillagjegyűnél tapasztaltam, még a feleségemnél is.

- kettős személyiség. Egyszer imádni való, majd 2 perc és van valami baja.

- nem féltékeny típus, kelő szabadságot ad, de ha megcsalnám (nem teszem mert szeretem) az ablakon dobálná ki a cuccaimat.

- humoros, lehet vele hülyülni még haverok társaságában is.

- kicsit felületes. Ha valami érdekli akkor 100%-ban foglalkozik vele. De ha nem érdekli, vagy megunja, akkor akár félbe is hagyja a munkát vele. Pl: most ezért kínlódik az angol nyelvtanulással. Kéne tanulnia angolul de nem érdekli, unja, így nem is tanulja.(pedig az esze megvan hozzá)

- okos, bármilyen témában ott van.

- örökifjú..

- kicsit sértődékeny, és sajnos bizonyos esetekben komoly haragtartó.

2016. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
6-os, ezt úgy értettem, hogy az ikertestvérek folyton rivalizálnak, ha mindkettő lány/nő. (Ha nem esett volna le, nem hiszek a horoszkópban).
2016. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én ikrek vagyok a fiam szűz és ritka jól kijövünk ...szóval nincs ilyen hogy sose jön ki jól a két jegy egymással .
2016. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon befolyásolhatóaknak tartom őket, nagyon sok mindent nem gondolnak át, rengeteget hazudnak és élvezik szó szerint, ha rászállnak emberekre gyerekes-dedós okokból.
2016. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!