Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha horoszkóp szerint mennének...

Ha horoszkóp szerint mennének a dolgok akkor egy kos nő inkább oroszlán férfivel, bika férfivel, vízöntő vagy mérleg férfivel találna?

Figyelt kérdés

2016. okt. 10. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Mit találna, gombát?
2016. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Oroszlán, Vízöntő, Mérleg, Bika. Ez a sorrend.
2016. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem sírt fel az általános iskolai magyartanárod az agyad egyik elrejtett szegletében, amikor harmadszor is leírtad, hogy "férfivel"?
2016. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Mit találna, gombát?"


Nem érted a kérdést? A kérdező egyértelműen (magázódva) kérdezte meg tőlünk, hogy egy kos nő legszívesebben milyen típusú férfival (bocsánat, férfivel) együtt bukkanna ránk intim pillanatban.


A helyes válasz pedig: azzal, amelyik a horoszkópja szerint a leghűtlenebb, mert akkor tudja a legkönnyebben igazolni magának az esetet a horoszkópja alapján.

2016. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fish1 ***** válasza:
100%

Nem. A bulvárhoroszkóp egy leegyszerűsített dolog, amit legtöbbször hasukra csapva írnak le.

Egy szinasztria erre átfogóbb választ adna. Mindkét fél személyes képletének az elemzése. 12 ház, 12 csillagjegy, 10 bolygó és a fényszögek kapcsolatai számítanak. Ezek alapján meg lehet mondani, hogy mennyire illenek össze.

2016. okt. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben, az általad leírt sorrendben!
2016. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cucusropi ***** válasza:

Én szerintem oroszlán férfivel találna, mert a vízöntő az máskor van úgy tudom, hogy amikor született attól számítva nézik meg, hogy melyik napon született és akkor kiderül, hogy vízöntő-e. Bár én szeptemberban születtem, mégis vízöntő vagyok és ezért a szerelmem aki kos néha nagyon mérges, de azért segít felmosni. Én ha mérleggel találna az a konyhában hasznos, mert megmondja, hogy 20 deka cukor, amikor süteményt főznák.


A bika az nem jó mert Spanyolországban, amikor nyaralnátok és ott találna, akkor ott a torreádorok esetleg nehezményeznék a bika mivoltát.


Én azt is el tudom képzelni, hogy nyilas férfivel találna a kos nő. Amikor mennének a dolgok. A horoszkóp szerint.


Én a kiskegyedet azért megnézném, mielőtt komolyabb kapcsolatba bonyolódnék.

Hátha azt mondja, hogy pénz áll a házhoz, vagy hogy egy régi ismerős bukkan fel.


Szóval bármit is teszel előbb olvasd el a Kiskegyed horoszkópját!!!!


Én anélkül egy tapodtad se! Max. bakokkal, de azok meg úgyis tudják. Ezért bakok.

2016. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!