Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi igaz abból, hogy rák a...

Mi igaz abból, hogy rák a skorpióval jó párkapcsolatba tudnak lenni?

Figyelt kérdés
Én Rák vagyok egyébként, és tényleg vágyok egy igazi összebújós párkapcsolatra.
2016. okt. 28. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalat vagy általánosítás alapján? Mert ha általánosítunk, elvileg a Rák minden víz jeggyel jó, én viszont nem bírom őket elviselni. A föld jegyeket se, amiket még jónak szoktak mondani Rák mellé.

Én: Rák nap Rák asc Rák Vénusz... Egy másik Rákkal, Halakkal ezerszer inkább. Vagy akár levegő jegyekkel.

2016. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

gyakorlatilag 24 éves vagyok, ugyan volt párkapcsolatom, de egy kalap sz-el kezdődik arral végződik volt az összes kapcsolatom, vagy ronda volt, vagy flegma, vagy igénytelen, vagy dagadt, de valami deffekt volt mindig.

Jó nem nagyok az elvárásaim, de azért legalább olyan szintet üssön meg mint én, amit úgy érzem, hogy nem olyan nagy!

Skorpióhoz párkapcsolat szempontjából nem volt még szerencsém. "állítólag" elég jól működik. Már elég rég óta vágyom egy összebújós szeretgetős párkapcsolatra.

2016. okt. 28. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:

szia!

Én skorpió vagyok, hiaba mondjak, h hozzamvaló a rák, ket rák pasim is volt, egyikkel sem voltam sokaig.

túl érzékenyek, és en meg hamar beszólók nekik, megsertem öket!

2016. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A környezetemben sok Skorpió van és mindegyik nagyon jól kijön a másik 2 vízjeggyel (Rák, Halak), illeztve a Bikákkal és a Bakokkal is.
2016. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
skorpióval sztem ne gyere össze, en is az vagyok, 3 eve volt utoljara kapcsolatom.
2016. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én szeretnék egyszer tényleg megismerni egy skorpiót, mondjuk nem ez alapján fogok általánosítani.
2016. okt. 28. 20:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Én rák vagyok. Skorpiókkal nehéz együtt élni (többel is van tapasztalatom) és valahogy elnyomják a rákokat. Legalábbis én ezt vettem észre. Aztán lehet csak én fogtam ki a legakaratosabb skorpiókat.
2016. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#1. vagyok. Én nem azért nem tudtam együtt lenni velük, mert elnyomtak, hanem mert nem tudtam elviselni a mézesmázos de közben nyilvánvaló manipulatív stílusukat. Szerintem nagyon rosszakat fogtam ki, de valahogy ezek után taszítanak mint pár. :D

Kérdező: megkaptam a prividet de nem tudom, miben tudnék segíteni. Annyit tudok mondani, hogy nekem a legszebb és leghosszabb, sok éves kapcsolatom egy másik Rákkal volt. Szakítás után pedig nemcsak hogy barátok maradtunk, de annál közelebbi, szinte olyanok vagyunk egymásnak, mint a testvérek. Ő a tipikus leírás szerinti Rák, bennem mellette még a Halak jegyek nagyon dominánsak egy kis levegő jelleggel, szóval nem mondanám, hogy azért működött ilyen jól, mert hasonlítunk, sőt.

2016. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne kérdezz hülyeséget, a skorpió többnyire a szárazon él, ált. forró éghajlati övben, míg a rákok folyókban, tengerekben, óceánokban. Valamint utóbbi jobban kedveli a mérsékelt, hideg övet.
2016. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En is a Rakot ajanlom,29 eve elek vele.Hasonloak,de megis masok vagyunk ...

Skorpio ferfirol nem tudok nyilatkozni ,mert veluk nem volt dolgom ...

2016. okt. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!