Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyű lehet ez...

Milyen csillagjegyű lehet ez a lány?

Figyelt kérdés

főbb jellemzői: makacs, öntörvényű, akaratos, fönökösködő, győzelemre vágyó, vitázó, segítőkész, aranyos

Mindig eléri a céljait. Fontos számomra, hogy mindig neki legyen igazam és az történjen, ahogyan ő akarja.Szeret uralkodni

Nehezen bízik meg bárkiben is, ezért kevés embernek mondja el azt, ha valami bántja, sőt leginkább senkivel sem osztja meg, hanem inkább magába fojtja.

Tud nagyon zárkózott és nyitott is lenni.

Jó emberismerő és ha érzi azt, hogy nem szabad valakiben megbíznia, akkor azt nem is teszi

Igaz még rá, hogy maximalista, kiszámíthatatlan és nagyon sokszor titokzatos.

Elég sértődékeny és bosszúálló típus, de ellenben nagyon aranyos, kedves, önzetlen


2016. nov. 1. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Oroszjány
2016. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Lényegtelen, mert a több millió/milliárd fényévnyire lévő csillagok semmilyen hatással nincsenek ránk.

Ilyen a nő. Tetszik? Vedd feleségül. Ennyi. Sok sikert!

2016. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez kevert lehet, van benne kos, skorpió. Lehet kos skorpió aszcendenssel vagy forditva
2016. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 köszi az értelmes választ:)
2016. nov. 1. 14:26
 5/15 anonim ***** válasza:
Bármilyen.
2016. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Skorpió vagy rák, oroszlán aszcendenssel, vagy fordítva. Ez az én tippem.
2016. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 köszi :)
2016. nov. 1. 14:57
 8/15 anonim válasza:
Szerintem Skorpió, de majd ír légyszi ha kiderítetted, kíváncsi vagyok eltaláltuk-e :)
2016. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8 feltétlen :D

csak sikerüljön, de nyíltan nem akarok rákérdezni

2016. nov. 1. 16:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Rak,en is hasonlo vagyok,de nem vagyok bosszuallo.Igaz,hiszek a sors nem ver bottal mondassal.
2016. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!