Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő - szűz férfi...

Skorpió nő - szűz férfi kapcsolata milyen?

Figyelt kérdés
Működhet a dolog? Nem túl "sok" egy skorpió nő egy szűz férfinak? Tapasztalatok?

2016. nov. 12. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Minden ember más.
2016. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Plátói, hiszen ha közösülnének, akkor a férfi már nem lenne szűz. Mondjuk amúgy is, hogy a francba kéne szegény srácnak szexelnie egy skorpióval??
2016. nov. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
valaki töltse fel xnxx-re
2016. nov. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Almaspörkölt
2016. nov. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Bár vannak hasonló tulajdonságaik, nem problémamentes kapcsolat. Az alapvető különbség érzelmeik kiteljesedésében van. A Skorpió heves természetű, aki kimutatja az érzéseit, ráadásul párjára nagyon is féltékeny tud lenni, mert azt akarja, hogy csak őt szeressék. A Szüzet az ész és a logika irányítja, az pedig, hogy valaki magához bilincselje őt, szóba se jöhet. A Skorpióhoz képest a Szűz gondolkodása túlságosan racionális. Ettől függetlenül, ha le tudják győzni a nehézségeket, nagyszerű párost alkothatnak, de ehhez mindkettőjüknek nagy türelemre és kitartásra lesz szükségük. Kölcsönös csodálat, bár a Skorpió nehezen viseli a Szűz állandó kritikáit. Biztosnak tűnő kapcsolat, stabil anyagi háttérrel. A Skorpió heves érzelem megnyilvánulásaival elriaszthatja a Szüzet. A Szűznek túl erotikus a Skorpió, ami frusztrációkhoz, súlyos vádaskodáshoz vezethet. Eleinte kölcsönösen csodálják egymást, de a Skorpiónak hosszabb távon unalmas a Szűz. Érdekes kapcsolatnak tűnik, de ritkán egy életen keresztül. Érdeklődési köreik nagyon sokban hasonlítanak, de a testiség dolgait illetően ég és föld a különbség közöttük. Nagyszerű barátság alakulhat ki közöttük viszonylag hamar, a problémák akkor kezdődnek, ha ebből tovább szeretnének lépni. Mindketten nagyon kritikus személyiségek, és hamar találnak hibát a másikban, ez sok sértődés alapja lehet. A Skorpió számára elképzelhetetlen egy kapcsolat, amelyben érzelmileg nem sajátítja ki teljesen partnerét, és megdöbbenve kell tapasztalnia, hogy a Szűz esetében ez bizonyos értelemben kizárt, hiszen ő az eszével (is) szeret, és ez a fajta szeretet a Szűz számára legalább olyan fontos, mint a másik. A Skorpiónak az sem tetszik, hogy a Szűz nem áll mindig és mindenkor, feltétlenül a pártjára, hanem – mint egy bíró – képes, és pártatlanul mond véleményt egyes kérdésekben, nem ritkán az ellenfél álláspontjának helyességét emelve ki. A Szűz számára probléma lehet, hogy a szexualitásban nem tudja felvenni partnere fordulatszámát, szenvedélyességét, ezért megkeseredhet, lelkesedését veszítheti. Ha túl tudnak lépni saját korlátaikon, nagyon összeillő párost alkothatnak, akik mindent meg tudnak beszélni, de valószínűbb, hogy a különbségek miatt idáig nem jutnak el.
2016. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Skorpio vagyok.volt szuz partnerem ketto is.az egyik inkabb rovid kalandra sikeredett.masik viszont igazi vonzalmon alapult.ami kozos volt a ket szuzben az,hogy sajnos nekem elegge feluletes,konnyelmu,komolytalan embernek lattam oket.sot neha ugy ereztem,erkolcsileg sem allnak a helyzet magaslatan.elveztek a tetszest,a hoditast,bizonyara meg voltak rola gyozodve,hogy tokeletesek a szexben.de sajnos amit nyujtottak az agyban az nem volt nagy alakitas.ugy ereztem inkabb a sajat oromukre koncentraltak.nem mutattak nagy erzelmeket.ezert azt hittem nem vagyok igazan fontos nekik.ez vitakhoz vezezett.hazugsagokkal probaltak megtartani,eleg ramenosen.egyikuk mar ongyilkossaggal is fenyegetozott.akkor hagytam ott vegleg...vele haromszor kezdtuk ujra mert bar vonzott a kulseje,maga a lenye,de nagyon kulonbozoek voltunk mindenben.sajnos ez a kulonbozoseg ott volt mindenben.bar ennek ellenere tobb szakitas utan sem gondolunk egymasra haraggal.szerintem ha talalkoznank veletlenul valahol,megint ujra kezdenenk.mert egy kozos vonas megis csak van:kicsit mindketten orultek vagyunk.csak mashogy....
2016. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretnék a gyerekük lenni. Egy kötekedő, akaratos, érzelmi zsaroló, önjelölt detektív skorpió és egy hipohonder, szőrszálhasogató szűz.
2016. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2016. nov. 14. 22:44
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Szívesen!
2016. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!