Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok/Fiúk! Milyenek a bika...

Lányok/Fiúk! Milyenek a bika csillagjegyű fiúk egy kapcsolatban? Tényleg ennyire anti romantikusak?

Figyelt kérdés
Tényleg csak azok írjanak,akik komolyan gondolják ezt és hisznek az ilyesmikben:) SZÓVAL van barátom 8 hónapja,akinek a csillagjegye bika. Igen ám,de kicsit se romantikus,vagyis ez se igaz,mert vannak olyan pillanatai,úgy érzem,hogy fél,nem meri nagyon kimutatni az érzéseit,mert ezt gyerekkorában sose kapta meg a szüleitől...Lehet hogy ez később változik majd,ha idősebb lesz? Van ilyen tapasztalatotok? Hogy tudnám előhozni ezt belőle?

#férfi #romantika #bika fiú
2016. nov. 15. 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is azok, én rak nap jeggyel rendelkezem de nem vagyok tipikus rak:-) Tipikus bika a kedves, ergo penzcentrikus olyan szinten hogy szereti ha van azért hogy eltudja költeni arra amire akarja. És nem gyűjtögetni meg verni vele a nyalat. Nagyon joszivu, ő maga talál ki kirandulasokat, utazasokat, vacsi stb Ő az aki felvitt a karjába a szállodabA:-)) kihúzza a széket az asztalnal nekem, ha éhes vagyok kiszolgál hiába ellenkezek hogy elmegyek én egymagam. Segít amiben tud.... Neha meg ő is röhög saját magán mekkora lovag de komolyan gondolja :-) Én nagyon imádom igazi hercegnokent érzem magam..

ha szeretnél meg jellemzőket tudni írj nyugodtan:-) Én nagyon szerencsésnek érzem magam hogy megismerhettem! Mint embert is hogy ne csak az szó témán lovagoljak..

Korábban volt tapasztalatom vizontokkel, illetve egy oroszlannal..

2018. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azota mar szakitottunk. Nem mukodott
2018. máj. 3. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!