Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a véleményeitek, tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a véleményeitek, tapasztalataitok a bika csillagjegyű csajokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ezen múlik,de 2 oka is van a kérdésemnek.Egyrészt volt már pár barátnőm,de egyiknek sem ez volt a csillagjegye.Másrészt rengeteg ismerősömnek van sok-sok közös tulajdonsága,akik hasonló időtájt születtek.Szóval ha nem is fanatikusan,de egy kicsit akarva-akaratlanul is hiszek ebben.
2012. aug. 25. 00:17
 1/9 Fülünyúl ***** válasza:
Én is "bikalány" vagyok, kíváncsi leszek a válaszokra. :)
2012. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
inkább hallgass a józan eszedre és a szívedre, hol hogyan, de a csillagjegyet felejtsd el. nem pótolja h megismerd a másik egyéniségét, nem lehet az embereket általánosítva besorolni a tulajdonságaik alapján vhova.
2012. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát pont ezt szerettem volna elkerülni.Tiszteletben tartom erről mindenki véleményét,pont ahogy a tiedet is,csak próbáltam hangsúlyozni hogy olyan írjon,aki tud használható infókkal szolgálni.Azért köszi.
2012. aug. 25. 00:28
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Sose érdekelt mi a csillagjegye a lánynak. Ha tudom is mikor született, nem tudom milyen jegy az. De ha egy lány hozza föl ezt, hogy mi a csillagjegyem, meg hogy az övé mi, onnantól kezdve már nem tudom komolyan venni. Ez egy áltudományos maszlag. A személyiségre 0 befolyással van a csillagjegy.
2012. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem 12-féle nő létezik, nőj már fel!


egy bika lány

2012. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
A bika szemébe jól belenéztem, és menten elájult a skorpiófogásomtól. A skorpió farka is belevágódott nagyon hamar és felélesztette a bikában szunnyadó szado-hajlamokat. A bika keresi a skorpió szorítását.
2012. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2. voltam. Igen, a másik ember maga, a személyisége, egyénisége kéne h érdekeljen. neki is megalázó, ha a teljesen egyedi személyiségére megpróbálsz sablonokat ráhúzni, mintha az embert gépként kezelnéd.

de akkor ez a kérdés inkább az asztrológia kategóriába menne inkább, nem?

2012. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én bika vagyok, de legkevésbé azért vagyok olyan, amilyen, mert április végén születtem. nem zárkózom el az ilyesmitől egyébként, de neveltetésemnek plusz egyéb impulzusoknak köszönhetően totál elütök attól,aminek elvileg-ez alapján- lennem kéne.
2012. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy bika barátnőm volt, ő hűtlen típus, és meg van benne a ri.banckodásra való hajlam. Ezzel nem általánosítok ,tényleg nem 12 fajta nő van, hanem milliónyi, nem is hiszek ebben, de gondoltam, válaszolok.
2012. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!