Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen lehet ez a Kos jegyű...

Milyen lehet ez a Kos jegyű férfi ezekkel a bolygóállásokkal? Többi lent

Figyelt kérdés

Nap: Kos

Hold: Ikrek

Merkúr: Kos

Vénusz: Kos

Mars: Kos

Jupiter, Szaturnusz: Mérleg

Uránusz: Skorpió

Neptunusz: Nyilas

Plútó: Mérleg


Kínai horoszkóp: kakas, fém

Aszcendensét sajnos nem tudom. Csak szimplán érdekelne milyen általános jellemző tulajdonságai lehetnek ezek alapján minden téren, ha valaki tudna egyfajta elemzést írni, pl. viselkedése magánéletben, szerelemben, munkában, vágyai... Kérem csak olyanok írjanak akiket érdekel az asztrológia és legalább kicsit értenek hozzá. Aki foglalkozik ilyesmivel mit gondol ezekről a bolygóállásokról, mennyire ütközhet ki a jellemén ez a sok kos állás? Előre is köszönöm.



2016. nov. 16. 20:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Beleolvastam a Dubravszky-könyvbe"


Látom, aki beszűkült gondolkodású, annak sajnos többször kell alapvető kommunikációs módokat taglalni:

amíg valamit nem ismer az ember legalább erős alapfokon, addig nincs alapja azt kritizálni, legfeljebb kérdezi arról.


Nem bele, hanem alaposan VÉGIG kellene olvasnod a Dubravszki tudományos alapművet ahhoz, hogy erős alapfokon képben legyél az asztrológiáról. Pár száz oldal, bár tömény.


Addig szóba se állok veled, amíg nem vagy korrekt, ez érthető. Dobálóznod szavakkal bár neked kényelmes, ám de alaptalan.


És tessék megvásárolni, fogalmam sincs, honnan, találtam könyvesbolt linket is múltkor, ha jól emlékszem, de ott a gugli.

2016. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha a könyvnek egy töredéke merő hülyeség, és a könyv hátralevő része arra a hülyeségre épül, akkor teljesen fölösleges elolvasni további több száz oldalt, pláne még pénzt is kidobni az ablakon, hiszen már ott látható, hogy a hamis premisszára nem épülhet jól megalapozott elmélet. De kérlek, nem kötelező szóba állnod velem. Jobb is így, már kezdett fárasztani ez a vita, a lényeget meg már elmondtam.
2016. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!