Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen az akinek a napjegye...

Milyen az akinek a napjegye és a holdjegye is skorpió?

Figyelt kérdés

Aszcendensét sajnos nem tudom, de merem reméleni hogy az nem skorpió, kínai jegye meg kígyó, amit a skorpióhoz hasonlítják és asszem tűz (7-tel végződik azt hiszem az még tűz)

Na ez milyen? Szerintetek ez nem durva?



2016. nov. 18. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A kínaihoz nem értek, de kígyóként gyorsan megnéztem, én milyen vagyok, és a jegyek leírását. Nem tűz, szerencsére. Az aszcendensen kívül még sok más is befolyásolhatja az illető személyiségét, igaz, de alapból vannak fenntartásaim a skorpiókkal és senki sem igazolta még az ellenkezőjét. Szóval első benyomásra igen, nekem kicsit durva. :D
2016. nov. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 myszerencse válasza:
21%
Ha nem tudod mi az Ascendense, akkor az sem biztos hogy Skorpió Holdja van, ugyanis a Hold egy nap alatt 13 fokot halad.Az sem mindegy milyen fényszögeket kap, és melyik házban tartózkodik.Mert ettől függ minden. Persze, ehhez a születési óra, perc az útmutató. Egyébként az sem durva, ha azonos jegyben található a két fővilágosító. A tudatos, és az ösztönös ént is Skorpió módjára éli meg.
2016. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de a holdjegyhez nem kell feltétlenül a születési óra, vagy arra gondolsz, hogy mikor vált át és lehet azon a napon váltott át csak ugye kéne az óra is? Na majd utána nézek mikor váltott át pontosan, mert van hogy egy egész napot belefoglal.

Első milyen fenntartásaid vannak a skorpióval? leírnád nekem légyszíves? Kíváncsi vagyok.

2016. nov. 19. 10:00
 4/8 A kérdező kommentje:
na megnéztem azon a napon végig skorpió hold van, csak a következő nap hajnalán vált át nyilasba. És előző nap valamikor éjjel váltott át a skorpióba a mérlegből.
2016. nov. 19. 10:11
 5/8 marejke válasza:
én ismertem egy ilyen pasit, de ő tripla skorpió, az aszcendense is az. Szexuális kisugárzása mint brutál :D azt vonzottam be, én is skorpió holdú nő vagyok.
2017. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia . Én tripla skorpió vagyok szóval tudok mesélni sokat.
2017. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem durva.


Aszcendens - ezt mutatod mindenkinek, ilyen a kisugárzásod

Napjegy - ezt mutatod a haveroknak/családnak/oszt.társaknak

Holdjegy - ez vagy te, amikor egyedül vagy, az igazi önmagad, talán a hozzád legközelebb állók látják ezt az oldalad


Tehát ez a Skorpió illető az igazi arcát mutatja, nagy eséllyel nem kétszínű, nem akar másnak látszani, mint aki valójában. Tisztában van, ki ő és mit akar. Ez a két infó alapján azt is mondanám, hogy határozott személyiség.

2017. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kígyó jegyet a bikához hasonlítják.
2021. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!