Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valóban nagyon megnézik a...

Valóban nagyon megnézik a mérleg jegyű nők, hogy ki lesz a társuk és valóban nehéz az elvárásaiknak megfelelni?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan férfiak válaszát várom, akinek mérleg jegyű társa van és már huzamosabb ideje együtt élnek.

#együttélés #mérleg jegyű nők #társkeresés mérleg jegyű nő #párkapcsolat mérleg jegyű nővel
2016. dec. 12. 06:48
 1/7 BlackSword ***** válasza:

Az elsőre a válasz passz... Bár a 3. randi után együtt voltunk hivatalosan is... Jelentsen ez bármit... És nem, nem nehéz megfelelni...


Bár ez is undorító sztereotípia, mint minden sztereotípia...

2016. dec. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom az,hogy semmi gond nincsen a mérleg nővel.Szeret jól öltözott lenni.Szereti ha csodálják.Ha NEKED most mérleg nő a párod akkor azt javaslom,hogy soha ne legyél rá féltékeny.Mert meg fogják dícsérni ! Azért mert a mérleg nő dekoratív !
2016. dec. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mérleg no vagyok, a paromrol mar akkor tudtam, hogy egyutt leszünk amikor az első szervezett találkozás időpontját megbeszéltük.
2016. dec. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Utolsótól kérhetném, hogy bővebben kifejtenéd, amit írtál? Köszönöm!

2016. dec. 13. 10:18
 5/7 anonim válasza:
Volt bennem egy olyan "szeretem" érzés amikor meg jóformán nem is ismertem:)
2016. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös válaszolónak


Szerintem ez az érzés más jegyű embereknél is megvan, ha megvan. Ez nem kimondottan csillagjegy függő.


Én inkább olyanokra gondoltam, hogy a mérleg jegyű nők általában! szeretik a sportos, fitt kinézetű férfiakat. Szeretik, ha a szemüket külsőre kellemes kinézetű hapsikon legeltethetik. Nem hiába hívják őket mérlegnek. Nem tetszik nekik a nagyon vékony hapsi sem, és a nagyon "vastag" hapsi sem, mert mindkét esetben kibillen a mérleg nyelve az egyensúlyi állapotából.


Szeretik, ha a hapsi el tudja őket halmozni egy-két Deékkal, amiből az illatos parfümériát, és a zsabós-babos blúzokat, ruhákat, dzsekiket stb. meg tudják venni maguknak.


Ilyenekre gondoltam.

2016. dec. 13. 15:49
 7/7 anonim válasza:
Soha nem kértem semmit a paromtol. Amit ad azt hasonlóan visszaadom. Amit ram költ én rakoltom. Es ez igy van rendben.
2016. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!