Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, miből veszitek észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miből veszitek észre azt, hogy párotok valóban szerelmes belétek, fontosak vagytok neki, odaadó, romantikus? Mit kezdtek a helyzettel?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat előre is köszönöm. 28L

2016. okt. 14. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Te írtad a másik kérdést is a külsőségekkel kapcsolatban? Engem az jobba érdekelne, hogy miért akarsz ennyire megfelelni annak a "férfinak"?
2016. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a felmerülő kérdéseidből azt érzem, hogy nem érzed, hogy el lennél fogadva és szeretve lennél. Miért van ez?
2016. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj nem akarlak megbántani de nem értem ,hogy egy 28 éves nő miért tesz fel egy ilyen kérdést amire annyira egyértelmű a válasz?!

Egész egyszerűen ezt érzi az ember, abból ahogy a másik ránéz, abból,hogy figyel rá, foglalkozik vele és még sorolhatnám...

2016. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Abból lehet egyébként észrevenni, hogy nem fogalmazódnak meg benned ilyen kérdések:) Mármint akkor biztosan. A többi számomra lagymatagnak tűnik.
2016. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nem én írtam azt a kérdést. Általános jellegű a kérdés, nem pedig azért, mert úgy érzem, nem vagyok elfogadva. Erről is érdemes beszélni szerintem, remélem, hogy senkit nem zavar a téma.
2016. okt. 14. 09:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem éreztem egyiket sem, meg nem is fogom szerintem. :D
2016. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Abból, mikor lecserélem a BMW-met egy Trabantra, és nem hagy el.
2016. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Sajnalom, hogy ennyire elkeseredett valaszok erkeznek egy amugy erdekes kerdesre!


Nagyon sok dologban lehet eszrevenni. Pl. hogyan nez ram, hogyan simul hozzam. De egy kapcsolat elejen nagyon erzem a prioritasok teren. Mennyire fontos neki, hogy tudjunk talalkozni es idöt tölteni egymassal? Hajlando es lemondani az alvasrol, barataival valo talalkozasrol azert, hogy nemi idöt tudjunk együtt tölteni? Ez persze igy olvasva hülyen hangzik es termeszetesen nem elvaras es akkor jo, ha kölcsönös, de nekem olykor iszonyatosan imponalt, hogy baratnöm hajnalig velem volt, aztan reggel, alig par ora alvas utan meg irt egy szep üzenetet es csendben elosont.


Szamit az is, hogy mennyire erdeklödig az irant, ami irant erdeklödök. Hajlando e vegighallgatni, amikor a motorozasrol aradozok? Ha egy het elteltevel is kepes visszaismetelni, mi a különbseg a karburator es injektor között, amikor elötte az ilyen annyira erdekelte, mint engem a viragkötözes, na akkor tudom, hogy szerelmes.


Az is szamit, hogy mennyire van mellettem? Tamogat -e ötleteim, celjaim megvalositasaban? Öszinten megmondja -e velemenyet, ha ez szerinte hülyeseg? Es, ha annak ellenere megis fejjel futok a falnak, szemrehanyas nelkül felkarol -e es vigasztal?


Vegtelen arculata van a szerelemnek. Leginkabb összefoglalni talan ugy tudom, hogy:

Nem azt nezed, hogy mit kapsz, hanem, hogy te mit adhatsz es a legnagyobb öröm szamodra azt jelenti, ha sikerül egy mosolyt csalnod parod arcara.

2016. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, milyen szép is az amikor leszrod a másik egészségét! Azon kívül, hogy sok embernél kifejezetten komoly tüneteket okoz az alváshiány (nálam pl migrént... akkor én biztos nem vagyok szerelmes... xD), kivétel nélkül minden emberre káros hatással van.
2016. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!