Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő vagyok mérleg aszcende...

Bika nő vagyok mérleg aszcendessel. Illenék egy halak jegyű férfihoz?

Figyelt kérdés
Ha nem a halakhoz, akkor milyen csillagjegyű emberekhez illenék? Előre is köszönöm a válaszokat!!:)

2016. dec. 21. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Bármilyen más jegy jó lenne, de az emberiség 1/12-ét a születési dátuma alapján simán kizárhatod.
2016. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:) De vki tudna egy kicsit bővebb információt írni?? :D
2016. dec. 21. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha az aszcendenst figyelembe veszed magadnál, akkor a férfinál is kellene tudni...
2016. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de nem tudom:/ Ha csak a csillagjegyet vesszük figyelembe, mennyi esélyem van? Vagy melyik jegyhez illek a legjobban??
2016. dec. 22. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt tapasztaltam, hogy a Bikák és Halak nagyon jól kijönnek egymással. A Bika föld jegy, ami azt jelenti, hogy jól kijön a saját (föld) elemével és a vízjegyekkel. Föld jegyűek még: Bak, Szűz. Vízjegyűek: Rák, Skorpió, Halak

Szóval igen, a csillagjegyek szerint összeillő páros lehettek.

2016. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hozzám! ;)
2016. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:)
2016. dec. 24. 20:42
 8/9 anonim válasza:
Első ránézésre nincs kizárva, viszont sokat számít a többi bolygónak a helyzete is.
2017. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ikrekhez,én is az vagyok
2017. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!