Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfi-kos nő milyen a...

Kos férfi-kos nő milyen a kapcsolatuk? Milyenek a kos férfiak?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 10:05
 1/7 anonim válasza:
62%

Mi jól elvagyunk. (24F / 24L)

Asztro kérdés ide, vagy oda, szerintem kapcsolatban elsődlegesen nem a horoszkóp számít. Találkoztam én már görény kossal, aki felszarvazott és jópofával is. Szóval szerintem soha ne ez alapján ítélkezz. Sokkal súlyozottabb kérdés az, hogy milyen neveltetést kapott, van-e testvére, milyenek a barátai, és hogy mi az önnön tudatalatti benyomásod. Alkalomadtán a közösségi oldalak is árulkodnak. Használd az intuícióidat, sok sikert!

2017. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltál. És még az lenne a kérdésem ,hogy honnan lehet azt tudni hogy tényleg szeret ? mert az érzéseit igen csak nehezen mutassa ki.(legalábbis én ezt tapasztalom) A kapcsolat elején még sokkal figyelmesebb volt velem . de most már olyan távolság tartó... és nem tudom miért változott meg ennyire.
2017. jan. 5. 11:41
 3/7 anonim válasza:

Őszintén nem vagyok orákulum és nem tudok csak a saját fejemmel gondolkozni. No de... szumma szummarum, röviden és tömören: leültök és megbeszélitek.

Egyébiránt a férfiak nagy része alapból nem az a nagy trubadúr-alkat, nem is az a dolguk. Viszont ha normálisan elmondod, hogy mi a helyzet, hogy mi az, ami bánt, akkor meg kell hallgasson, majd reagálnia kell valamit. Ez az útja a közös kapcsolatépítésnek.

Ha elslisszan a válaszadás elől, mentegetőzik, eltűnik, menekül, az eléggé egyértelmű jel. Persze hozzátenném, a hölgyek is hajlamosak túlzásba vinni az érzelmi nyavalyákat,túlozni, problémaként látni mindent. Azért igencsak kétoldalú az az érem. Szóval ismétlem magamat: üljetek le, beszéljétek át. Csak egyszerűbb mint tenyérből jósolni. Ha pedig sehogyan nincs meg az összhang, tovább kell lépni.

2017. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
talán igaza van az utolsónak és tényleg le kéne majd ülni és megbeszélni a dolgokat . de aki szeretne az írhat még . várom a válaszokat :)
2017. jan. 5. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem kapcsolatom még nem volt Kossal, csak barátság. Hát változó, igen. Láttam én már szótlan, visszahúzódó Kost is, olyat is aki tök jófej és érzelmileg igen kifinomult, pedig az asztro oldalak szerint az érzelmek meg ezzel kapcsolatos dolgok nem az erősségeink. És láttam már nagyon fanyar, világutálót is meg életvidámat is, szóval változó.

Én nagy részükkel jól kijövök, de tényleg változóak vagyunk és szerintem nem olyanok, mint amilyeneknek az asztrológusok beállítanak minket.

2017. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Ragyogó ötlet. Ülj le vele megbeszélni. Persze! Egy pasit a világból ki lehet ezzel kergetni. Ő a megoldások embere, nem a szavaké. Azzal meg végképp elvágod magad nála, ha holmi horoszkópra hivatkozol. A férfi két lábbal áll a földön. Racionálisan gondolkodik, nem hisz az efféle maszlagokban.

Az, hogy milyen lesz vele a kapcsolatod, nem a csillagokban van megírva. Neked kell olyanná válnod, akit ő keres, neked (is) kell a kapcsolatot ápolni. Vedd észre, hogy ez a TE felelősséged, nem holmi asztrológusoké, és ha nem sikerül, az a te alkalmatlanságodat bizonyítja, nem a kos jellembéli hiányosságait.

2017. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És kos vagyok, és volt kos párom. Egyszer egy nézeteltérés közben lefejelt, majd nem értette, hogy miért szakítok vele, hisz ő szeret. Még hetekig koslatott utánam, elég gáz volt. Szóval ne az exem alapján ítéld meg szegény pasit!
2017. jan. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!