Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nevekhez rendelt tulajdonságok?

Nevekhez rendelt tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Nem régen szembesültem azzal, hogy nem csak a horoszkóphoz, hanem a nevekhez is kapcsolódnak tulajdonságok. Utóbbi nem is annyira köztudott, mint az előbbi.

Ti erről mit tudtok? Mi a véleményetek róla? Foglalkoztat ez titeket? Foglalkoztat annyira a nevedhez rendelt tulajdonság, mint a csillagjegyedhez rendelt?

Mi van akkor, ha a csillagjegyedhez és a nevedhez rendelt tulajdonság üti egymást?



2017. jan. 7. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
és mi van ha én ismerek 2 Dávidot, akik ugyanabban a csillagjegyben születtek és egyetlen közös tulajdonságot se tudnék mondani róluk.....
2017. jan. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Amennyiben ennek van valós alapja, a szülő felelőssége az, hogy milyen lesz gyereke!

Nem névvel jön a világra kismajom, hanem szülei adják neki.

.

Amennyiben ennek van valós alapja, mi a helyzet a most elfogadott, újonan kitalált nevekkel?

Már nevezhető a magyar kiskölök "Bentli"-nek is. Ő autóhoz méltó tulajdonságokkal fog rendelkezni?

2017. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tényleg kérdés, hogy ki hogyan áll hozzá a dolgokhoz. Én nem hiszek az eleve elrendeltetésben. Tehát mindenkinek van szabadsága, senki nem hivatkozhat arra, hogy nem tehet a hibáiról a csillagjegye vagy a neve miatt.

A csillagjegyekhez rendelt tulajdonságok eléggé általánosak ahhoz, hogy abba több minden beleférjen. Ezek elvek, amiket egyénenként kell aprópénzre váltani.

Jóslásra vagy takarózásra sosem használnám ezeket. De néha elolvasom a tulajdonságokat, például a sajátomét vagy a páromét. Ilyenkor elgondolkodom, hogy mire érdemes még inkább figyelni. Szokott hasznos lenni.

A nevekhez társítunk tulajdonságokat. Például a név védőszentjeinek tulajdonságait. A szülő is elképzeli leendő gyermekét, mikor nevet ad neki. Nem véletlenül kap az ember új nevet például vallási eseményeken, csoportba belépésnél, házasságnál, stb.

A nevekhez rendelt tulajdonságok is eléggé általánosak, tehát szerintem nem tud nagyon ütközni a név és a csillagjegy.

2017. jan. 7. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Ki lehet számolni a betűk számértékét összeadva a név jelentését, számát, igen. Bár a születési szám fontosabb. Igaz, az én születési számom például abszolút nem tükröz engem, mégis úgy gondolom, nem véletlen születtem aznap, mert a teljes horoszkópom, születési képletem meg tökéletesen igen. Mindig van kivétel, nem passzolhat mindenkire minden. Számmisztikára, névmisztikára keress rá, ha részletesebben érdekel.
2017. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!