Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen lehet egy mérleg nő...

Milyen lehet egy mérleg nő (ikrek aszcendenssel) és egy mérleg férfi (oroszlán aszcendenssel) kapcsolata?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2017. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A' mérleg az egyik lenagyobb lényeg !
2017. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem van 2 ismerősöm is aki Mérleg Oroszlán aszcendenssel...

Nincs jó véleményem róluk :/

2017. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Írnál részleteket? Miért a rossz vélemény?
2017. jan. 13. 08:05
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Hozzátenném, hogy te a kérdésben férfiről kérdeztél, én azonban 2 nőt ismerek ezzel a csillagállással. Nos azért nincs jó véleményem, mert nem tetszik sokszor a viselkedésük. Pl kinevetik a másikat a háta mögött vagy mások szeme láttára kinyúgolják, kinevetik a másikat és azt hiszik, hogy most tök jópofák meg viccesek voltak, észre sem veszik, hogy a másikat leégették és az illetőnek ez sértő volt. Szeretnek a középpontban lenni és ezért tesznek is, általában hangoskodással, úgy akarták magukra felhívni a figyelmet, hogy amikor beszéltek akkor szinte ordítoztak meg vihorásztak folyton és ezzel felhívták ugyan magukra a figyelmet, de mindenki csak a szemét forgatta körölüttük. Szeretnek társaságba, emberek közé járni. Színházba, buliba, bálakba, mindig mozgásban vannak, mindig tartanak valahova. A külsejükre nagyon odafigyelnek, szeretik a csillogós dolgokat, de nem viszik túlzásba, elegánsan, csinosan öltözködnek. Szeretik az ékszereket, gyakran hordanak nyakláncot. Minden kis részletre odafigyelnek, a hajukra, az ékszerekre, melyik felsőhöz melyik nadrág és cipő passzol stb. Az érzelmeiket mélyen élik meg, de a legtöbb kapcsolatuk mégis felszínes. Mindenkivel jól elvannak, mindenkivel jól elbeszélgetnek, de olyan mély barátságuk nincs. Ez miatt néha irigykednek azokra az emberekre, akiknek vannak olyan barátaik, akikre mindig lehet számítani meg akiknek régóta tartó, mély barátságuk van. Nem lehet megbízni bennük, mert mindent elpletykálnak. Ha elmondod egy titkod nekik, akkor amikor csak lehetőségük nyílik rá már tovább is adják. Meg az is előfordulgat, hogy a szemedbe azt mondják, amit hallani szeretnél, helyeselnek, de magukban tök mást gondolnak. Ritka ha kiállnak az igazi véleményük mellett. Könnyen befolyásolhatók, egyik pillanatról a másikra. Egyszer az egyio oldalt pártolják, utána a másikat.
2017. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2017. jan. 13. 11:24
 7/11 anonim ***** válasza:
A horoszkóp kamu. Sehol egy igazolás arról, hogy valójában működne. Igazolatlan állítások halmaza, amiben az emberek csak azért hisznek, mert (pl.) "valamiben hinni kell". Sajnálom, hogy nem a saját sorsát alakítja aki ilyen dolgokban hisz! Sokkal többet el tudsz érni ha inkább magadban hiszel! ;) Sok sikert!
2017. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem két mérleg kapcsolata nem a legjobb kombináció. Én is mérleg vagyok, volt már mérleg pasim. Nem tudtunk soha egyről a kettőre jutni,még szakítani se tudtunk egymással, mert mindketten kerültük a konfliktusokat, és nem szerettük volna megbántani a másikat..Később kiderült ,hogy a pasi nem is szakított az előző barátnőjével , majd egy harmadik lány lett terhes tőle... de bevallom én is félreléptem...ennek ellenére tartottuk a kapcsolatot még pár évig...
2017. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ên is mérleg vagyok oké néha pletykàs de nekem van olyan nő ismerőseim akik nem mérlegek és még rosszabbak mert nem lehet egy titkot sem ràjuk bizni és a rossz benne hogy elàrul a hàtad mögött a szemedben meg teljesen aranyos kedves jópofa ezeket ellehet mondani màs jegy szülötteiről is !Am meg annyibol hülyeség a horoszkóp hogy mindenki a tapasztalatai alapján viselkedik amivel elér dolgokat sajnos nem helyesen cselekednek ugyan de az élet igy hozta !
2017. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem volt ilyen pasi az életemben de nem lett belőle semmi és idővel ràjöttem ez igy sem működne esetleg baràti alapon lehet !
2017. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!