Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan hódítanak a Skorpió...

Hogyan hódítanak a Skorpió pasik? Akik ebben a jegyben születtek férfiak vagy akiknek volt dolguk skorpió jegyű férfival tudnák őket jellemezni szerelmi téren?

Figyelt kérdés

pl. olyanokra gondolok, hogy mennyire kitartóak ha egy nő meghódításáról van szó, milyen praktikákat vetnek be a hódításban, mik azok a jelek amiket küldenek egy nő felé ha tetszik nekik, hogyan kezdeményeznek, mennyire hűségesek, ők szeretnek kezdeményezni mindig, vagy nem bánják ha a nő is tesz 1-2 lépést aztán, mi minden vonzza őket egy nőben? Mivel lehet őket elcsábítani úgymond? stb...


tipikusan ilyen férfiakra gondolok, akiknek többször is előfordul a horoszkópjában a skorpió jegy (pl. nap, merkúr, vénusz)

Előre is köszönök minden hasznos hozzászólást.



2017. jan. 15. 18:13
1 2
 11/16 anonim válasza:

Nagyon sok skorpiót férfit ismerek, szerintem vonzom őket :D

Kettővel nagyon mély kapcsolatom is volt, igaz nem párkapcsolati, de ismerem őket.

Különbözőek... Az egyik hamar visszavonulót fúj, ha nem biztos a hódításban, a másik nagyon kitartó volt. Nagyon érzékenyek, lelkiismeretesek.

2017. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel ez a téma. Az pl. miért van, hogy egyik pillanatról a másikra lesz*rnak? Ez vajon taktika, vagy csak elvesztette az érdeklődését? Nem vettem észre, hogy esetleg olyat csinálnék, amivel kiábrándítottam volna, viszont elkezdett bosszantani. Nem tudom, hogy ez volt-e a cél.
2017. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Pedig valamit csináltál vagy nem csináltál. Fogadjunk, hogy eddig húztad, vacilláltál stb, most meg hirtelen érdekel Téged... Ez egyébként elég szívás a részedről, mert ez nem taktika, hanem rájött, hogy nem lesztek együtt és bedurcizott, most minden erejével azon van, hogy elfelejtsen. Mostmár másképp lát Téged, nem Te vagy az igazi, hanem ellenség, akinek sikerült őt "egy pillanatra" elgyengítenie. Most dühös és abból erőt nyer. Ha még rá is tudnád venni, hogy összejöjjetek, sosem lesztek boldogok, mert már más útra lépett.
2017. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És mondjuk ha észrevettem rajta, hogy féltékenykedik már egy jó ideje és olyasmiket mond vagy csinál amivel mintha ki akarna sajátítani, ez jó jel? Nem mintha adtam volna rá okot, hogy féltékenykedjen, mert én nem flörtölgetek mással, arról nem tehetek, hogy érdeklődnének/tek felőlem. Az meg a másik dolog, hogy amúgy még nincs köztünk semmi, max flört, ismerkedünk, de még nem tudom mindig mit akar konkrétan tőlem, nem tett még mindig annyira konkrét lépést, mintha azt várná, hogy én tegyem meg, vagy támadjam le. :D
2017. febr. 19. 23:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy sokszor tesztelnek bizonyos szituációkban, hogy lássák a reakciódat, de ha mégsem ezért, akkor én ezt pozitív visszajelzésnek venném. A 13-asnak is válaszolnék, igen nem sok mindent tettem, mert nem ismerjük egymást. Néha összefutunk helyeken, és a szemezésnél tovább sosem jutunk. Mindig szuggerált, nekem pedig ez mindig is imponált, de én olyan nő vagyok, aki nem szeret kezdeményezni, ő pedig sosem cselekedett. Biztos, mert nem érdekeltem eléggé. Mindenesetre abban az esetben is fura ez a pálfordulás, gondolom érted, miért. :-)
2017. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A férjem skorpió. Kitartó, hűséges, családcentrikus, más nőre rá sem néz, nehéz természet de alapvetően jólelkű. De ez csak az én példám :)
2017. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!