Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudnátok jellemezni?

Tudnátok jellemezni?

Figyelt kérdés

Milyen egy szűz jegyű skorpió aszcendenssel és ikrek hold jeggyel rendelkező lány.


A szűz jegy tulajdonságai nagyon illenek rám, a skorpió is eléggé ( igaz az aszcendensünk-et a környezetünk jobban tudja elemezni ) ikrek holdjegy is eléggé



2015. jún. 9. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam asztrológusnál (bennem is ezek a csillagjegyek vannak, csupán másképp :) )

Szűz

Mottója: Én szolgálok és rendszerezek.

Figylmes,segítőkész,átérző,pedáns,szorgalmas,kutató,kíváncsi,elmélkedő.

Szelektálja az embereket, hogy előre jusson (én ezt úgy képzelem el, hogy van egy kör amiben benne vannak a szeretteim, a számomra fontosak, egyre a szélénél a barátaim, ismerőseim és azok akiket nem kedvelek a körön kívül vannak -ők azok akiket "kikosaraztunk" akikkel nem foglalkozunk, de nem is utálkozunk).

Alakatjára igényes.

A piszkot, bármelynemű mikroszkópius porszemet nem visel el maga körül.

A föld színeket részesíti előnyben, a pasztell mellett (zöld,barna,szürke).

Skorpió

Úgy mond "fekete-vörös" az az kívülről keménynek mutatkzik, pedig valójában nagyon érzékeny.

Gyerekszerető -nagyon-nagyon. Szülőként következetes, kissé kritikus, de vigyáznia kell mert kissé elfogult a szíve mélyén. Nem bírja ha a gyerekét bántják.

Nőies, a család és az igazság fontos számára.

Beleérző, ezzel a tulajdonsággal segít másokon.

Határozott, céltudatos -gyakren független feminista.

Tanulandója: dicsérni mindenki előtt, szidni csak 4 szem közt.

Ikrek

A változó levegő, kissé megbizhatatlanságot fejez ki.

Folyton jön-megy, beszélget másokkal.

Hajlamos először másoknak segíteni, és aztán csak a családjának.

A mottója: "Én-jövök-megyek, Ismerekedek-beszélgetek, Intézkedek-szervezek, Túlválallok-késlekedek"

Könnyeden fogja fel a problémákat, ami egyszerre jó és rossz is.

Nem azt csinálja amit kell, hanem amit szeretne.


Remélem tudtam segíteni, ha még vannak kérdéseid nyugodtan írj privátban. :)

2015. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. ápr. 10. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!