Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A szűz jegyű emberek és a...

A szűz jegyű emberek és a skorpió jegyűek mennyire bírják egymást?

Figyelt kérdés

nem csak szerelmi kapcsolatban, hanem általában, mik a tapasztalatok?

én skorpió vok, és észrevettem, hogy a legtöbb barátom szűz jegyű.

20/L


2011. jún. 24. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen jegyű barátnők között ha mégis vita alakul ki, akkor nagyon vérmesek és irigykedők tudnak lenni, meg harcolnak tűzön vizen át...
2011. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak párkapcsolatról tudok nyilatkozni, ez is csak személyes tapasztalat, nem tudom másnál hogy működik. Én valahogy mindig(ez a mindig, ez 3x) skorpió jegyűekkel keveredtem össze. Utolsó kapcsolatom már 5 éve tart, elég szenvedélyes. Olvastam, hogy nem annyira kompatibilis, a bikával állítólag jobban kijönnék.:D De ez csak asztrológia.:) Néha mint tűz és víz, de párom szívét lelkét kitenné( és ki is teszi sokx) értem.:) Veszekedni nagyon tudunk, de szeretni annál inkább. Szóval elég szenvedélyes egy kapcsolat, szerintem ez nem csak párkapcsolatra jellemző, hiszen a párkapcsolat is egy emberi kapcsolat, szerintem ezt nyugodtan kilehet vetíteni mindenféle viszonyra.:)
2011. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én még nem is veszekedtem a szűz barátnőimmel. :D

a mérleggel tépjük egymást állandóan, mert meggyőzhetetlen, és mindig megsértődik apróságokon. :S

2011. jún. 24. 23:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Skorpió vagyok és több Szűzzel is találkoztam már, munkahelyen és családban is.Hát nagyon nehezen jövünk ki egymással hosszabb távon.Rengeteg az ellentét, a meg nem értés, sértődés, köztünk.Nehezen viselem azt, hogy a szűz úgy tesz, mintha hibátlan lenne, mártírkodik és mindíg ő az "okosabb".Jut eszembe,volt párkapcsolatom is szűz jegyűvel.Nos, az is hamar kudarccal végződött.Azt hiszem, jobban teszem, ha kerülöm őket.
2011. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ismerős, ismerős. :D:D
2011. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ismerős, az h okoskodnak a szüzek. Nekem spec. 2 nagyon közeli barátnőm szűz, őket nagyon imádom :) Viszont életemben nem utáltam annyira embert, mint 2 másik szűz jegyű lánykát :) ezenkívül van egy srác, akivel hullámzó a kapcsolatunk, vagy nagyon jóban vagyunk, vagy be vagyunk sértődve :D

1 szó mint 100 nekem a szüzekkel a viszonyom nagyon szélsőséges, vagy eszméletlenül jó, vagy pocsék.

2011. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!