Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nő és szűz csillagjegyű...

Ikrek nő és szűz csillagjegyű férfi milyen párosaítás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ikrek nő: 30 éves anyuka

Szűz férfi/fiú: 24 éves



2017. jan. 24. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

24 évessen szűz és egyszerre kettővel indít ,akik ikrek ?

Érdekessen hangzik !

2017. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy az ikrek és szűz jegyűek jól megértik egymást mint beszélgető és szexpartnerek, de komoly kapcsolat valószínűleg nem működne közöttük.
2017. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
direkt azért írtam ebbe a kategóriába,hogy olyanok írjanak,akik hisznek ebben,kérlek csak ilyen írjon,nekem ez fontos :)
2017. jan. 24. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Sxexpartnernek jók lesztek egymásnak.

2017. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Voltak ilyen házasságok a környezetemben. Nem működtek. Mind elváltak. Valamelyik 1 év múlva, de volt olyan pár, amelyik 32 év múlva. Nem bírták egymást hosszabb távon elviselni. Mindkettő intellektuális jegy, a Merkúr az uralkodó bolygójuk, de más jellemek. Havernak jók.

Ikrek nőket én mérleg férfi mellett látok boldognak. Legalábbis a legnagyobb részüket. Szűz pasikat bak, bika nőkkel.

2017. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kínai horoszkóp alapján 4 állata van mindenkinek. Kettőt tudok a tietekből az adatok alapján :

Nő : kígyó / ló hónap, nyúl éve

Férfi : majom / kakas hónap, kakas éve

Az év nem illik össze. A hónap attól függ. Májusi ikrek (kígyó) és szeptemberi szűz (kakas) tökéletesen illik egymáshoz. A napot, órát nem ismerem.

2017. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* 8 állata van mindenkinek.
2017. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mi nagyon jól kijövünk egymással, igazi csapatmunkás kapcsolat :)
2017. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!