Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik másik csillagjegy a...

Melyik másik csillagjegy a legmefelelőbb társa egy Bikának?

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
A kiegészîtője a skorpió
2017. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 holnaptegnapja ***** válasza:
0%

Forrás:

(amivel egyetértek, ezért nem írom le én is még egyszer, csak beidézem)


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..



"" Én is leírtam,hogy emberfüggő. Én tipikus kos vagyok és a rák jegyű gyerekem is nagyon "kosos". Szerencsére az én belső tulajdonságaimat 100%-ig örökölte így még a neveléssel is rásegítve biztosan nem lesz elveszett ember! Amúgy szerintem is butaság csillagjegy alapján párt választani!

A 26 éves anyuka


A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.

# 6/9 Időpont 2011-07-07 14:37 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?


===================================================

Én az asztrológiát mindenképpen kihagynám a párválasztásból...


Előszór is nem elég csak a Nap állása a horoszkópban, hanem tudni kell az aszcendenset is... Ezáltal ahány kos, annyi féle, ahány szűz, annyi féle.

Aztán még jönnek a különböző konstellációk a különböző bolygóállások között, és, és, és...

Szóval gyakorlatilag az egész annyira bonyolult lesz, hogy horoszkóp nélkül ugyanolyan esélyünk van az igazit megtalálni...

Egy horoszkóp nem tud többet megmutatni (még ha elvileg egy jó asztrológus is állítja fel), mint egy épülő ház papírra vetett alaprajza...

Az csak egy mérnöki rajz, vonalakkal, számításokkal.

De hogy a ház milyen minőségben, milyen anyagokból, milyen ízléssel, kivitelben, mennyi szeretettel, milyen óraszámban, milyen munkásokkal, mennyi idő alatt stb. készül el, az már nem áll (állhat) azon a papíron...


Hallgassunk a szívünkre és próbáljuk még a házasság ELŐTT jól megismerni, "kiismerni" nemcsak a jövendőbeli párunkat, hanem az egész családi "hátterét" is!!!

Ez nagyon fontos. Párunk végül is csak olyan lehet, mint amilyen példát látott, mint ahogy nevelődött!

Milyen szokások voltak a családjában, milyen érzelmi kapcsolatok, hogy bántak a családtagok egymással stb.?


Hasonlóak a céljaink? Az életről alkotott elképzeléseink, elvárásaink? A családalapozási vágyaink, gyermekáldási kívánságaink? Összeillik a karakterünk? Mik a lelki igényeink? Tudunk szeretetet adni és elfogadni is?

Képesek vagyunk hűségre, nehéz időkben is?? Tudunk felelősséget vállalni magunkért de a másikért is? Érettek vagyunk hozzá hibát belátni, bocsánatot kérni, megbocsátani?


Mindezekre a választ még a házasság előtt keressük/tisztázzuk... - asztrológia nélkül!


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.""


Egyetértek.

Ha valakit szeret valaki, akkor csillagjegy ide- cs.j. oda.

--

Én ebben hiszek.


Aki a cs.j-ben, ... tisztelet. Erőt, egészséget.

2017. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Tehén.
2017. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 holnaptegnapja ***** válasza:
10%

# 3 !


LOL :D

2017. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
59%

én mérleg vagyok és nagyon kijövök a bikákkal:D

de amúgy a rák, halak, skorpió is még elvileg. főleg a skorpió

2017. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi Bika-Vízöntő páros vagyunk és nagyon megértjük egymást. :)
2017. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is bika-vizonto páros vagyunk és nagyon jó a kapcsolatunk.
2017. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!