Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi van olyankor, ha a csillagj...

Mi van olyankor, ha a csillagjegyem vízjegy, az aszcendens tűzjegy? Gyengítik egymás hatását?

Figyelt kérdés

Csillagjegyem halak az aszcendensem oroszlán.

Eléggé ellentétes a kettő,tűz és víz.



2017. febr. 3. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Semmi... Felőlem élhetsz tovább!
2017. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz! :D
2017. febr. 3. 10:54
 3/7 holnaptegnapja ***** válasza:
0%

Nem hiszem, hogy ilyen és olyan jegyben születtek ez alapján passzolnak CSAK egymáshoz.


Nagyon sok más is számít.


Hiába született valaki pl. atom jegyben :D (csak példa), ha gyerekkorában olyan dolgokon esett át, amik mélyen beleásódtak a jellemébe.


Akkor az, hogy milyen jegyben született, harmincadlagos dominanciát jelent.


Azok az események (és ezt elbagatellizálja a legtöbb ember), amik életünk során ránk erős hatással vannak, azok alakítják (edzik) az egyént olyanná, amilyen.

Nem a csillagjegyek.


Én ezt tartom lényegesnek.


Ha valaki párt választ, már egy kész, viszontagságokkal edzett személy áll előtte.

(a "készt" úgy értem, hogy abban a pillanatban épp olyan a személy, amiben előtted áll, és ez is az idők során továbbra is folyamatosan változik. /egészen a halálig/

Hogy merre, azt ember nem képes kiszámítani semmilyen képlettel).

Ezekhez sok köze, hogy milyen jegyben született, csupán az, mint ha azt vizsgálnánk, hogy milyen volt az anyukájának a haja színe születésünkkor és volt e neki épp akkor köldökpiercingje.

És, ha csak ezt a két dolgot vizsgáljuk, ez mennyire befolyásolja a születendő gyermekének majdani jellemét.

Ez hiba.


Tehát összegezve.

Amennyire számít is, hogy épp milyen volt a bolygók együttállása születésekor a kicsinél, és még azt is számítjuk ami felnövekedése közben ért hatások, az együtt adja ki azt, hogy éppen valaki e pillanatban milyen jellemekkel és tulajdonságokkal bír.

De ez sosem állandó, mert folyamatosan változik.

Akár percről percre, óráról órára, stb.

És ez a legdominánsabb egy párválasztásnál.A kettő fél egymáshoz képesti affinitása milyen kohéziós erővel bír.

Taszító, vagy vonzó, és azon belül ami taszít, vagy vonz az mennyire stabil állapotú. Ez dönti el, hogy tartós lesz egy vagy csak laza a kapcsolat.


Ez az egyéni véleményem anélkül, hogy egy fikarcnyit is elloptam volna bárhonnan e gondolatokat.

2017. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez esetben te egy gőzjegyű ember leszel.
2017. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem oroszlán és skorpió, szerintem erősítik egymást, egyik sem visszafogott fajta... :D

Amúgy tűz-sárkány vagyok a kínai horoszkóp szerint :)

A személyiségem ránézésre tűz.

S vannak bennem ellentmondások, az emberek zömében szerintem van.

Vérmérséklet szerint szangvinikus-kolerikus vagyok, erős melankolikus beütéssel. Itt is van ellentét, és? A legtöbb ember kevert...


Nem mintha hinnék a horoszkópokban, bár rám egész állnak a sajátok. Nyilván nem mindenkire igazak.

2017. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az asztrológia nemcsak ennyiből áll. A kínai sem csak annyiból, hogy pl. Yang tűz sárkány (1976). A kínai szerint 8 állata van mindenkinek. A búvárok ebből 1 állatot említenek. Az évet. Én egyébként a kínait jobbnak találom. Nekem pontosan eltalálta, hogy kihez milyen a viszonyom, kik segítenek, miben vagyok jó.
2017. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, 6-os. Ha valaki elég cold-reading "elemzést" olvas el, akkor talál egyet, amelyik ráillik.
2017. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!