Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfi Szűz nő. Tanácsok?

Kos férfi Szűz nő. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Kérem csak azok válaszoljanak , akik hisznek a horoszköpban. Párom Kos. Fura a helyzetem , mert eddig évekig egy csendes nyugodt férfival voltam, és hát a Kos eléggé tüzes. Szeretem nagyon, egy igazi kihívás számomra ez a férfi. :D Ő is szeret, tudom. A neten mindenhol azt írják, hogy kos meg szűz az füst, hagyjuk , rövidtávú lesz stb stb. "Nyugtassatok" meg! Voltak vitáink, majdnem szakítottunk is. Most minden tökéletes az a lényeg. Tippeket, tanácsokat szeretnék kapni. Esetleg van-e valami "remény " hogy hosszabb távú lesz? Ja , ha lehetne választani, akkor Ő a nyugodtabb, visszafogottabb Kosok közé tartozik. Köszönöm!

2017. febr. 11. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szűz nőnél fontos a hosszú és alapos előjáték!

:D

2017. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Tudom azt kérted, hogy akik nemhisznek ebbe, ne írjanak, de úgy érzem kötelességem szólni. Nekem van egy gyönyörű barátnőm. Én egy sportoló csendes alkat vagyok aki ha kell elvan nagyon jól a barátaival, viszont amikor új közösségbe megyünk, a párom tökéletesen kiegészít a tüzes stílusával, az egyedi humorával és még sorolhatnám és így késöbb tökéletesen feloldódom énis.

Néha egy kicsit hevesebb természet ha ideges valamiért még én aza nyugodtabb típus vagyok, így én pl odaadással képes vagyok megnyugtatni őt.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy sok mindenben eltérünk, mégis csodàlatosan kiegészítjük és szeretjük egymást.

Ezért javaslom, hogy légy nyitott, bármilyen ilyesfajta csoportba is tartozik....legyen az kos...szűz vagy bármi.

Ha valóban szereted ezt az embert és ő is téged, nem látom énse és a tapasztalatom se, hogy lehetne bármi problem.


Az pedig amit az interneten írnak, hogy rövid távú lesz v ilyesmi úgy felejtsd el ahogy van. Akkora nagy echte b@romság, ahogy van. Mi lassan 4 éve vagyunk együtt és ezen eltöltött gyönyörű évekre mondom, hogy minden pillanata csodálatos volt.


Ez csak egy személyes javaslat...ezen témakörben szerintem hanyagold ezt a kos-szűz témát, hidd el nekem sokkal szabadabb leszel ezen téren, de nem szólok bele.

Kívánom, hogy minden rendben legyen a kapcsolatodban...bárkivel és kötelezed el magad:)

Üdvözlettel!

N és R

2017. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Lehet igazad van és hanyagolni kellene ezt a horoszkóposdit. Köszönöm
2017. febr. 11. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Az asztrológia nemcsak ennyiből áll. Ez bulvár szint.
2017. febr. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Kos férfit engedd el!Egyre jobban beleveszel,mert

jó kannak,de társként meg nem.Több év óta nem láttam,

de még felkavar.A tűz megéget.

2017. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Menekülj!
2017. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van. A leányzó a kos, és még ezt tetőzi hogy kb 300km vagyunk egymástól. Még is megbízok benne. Remélem nem alaptalanul. Voltak olyan mondatai ami tényleg reményt adott nekem. Persze nem akartam kihasználni de első találkozásra megtörtént aminek kellett együtt alvással. Mit ne mondjak nagyon tüzes és szinte kimeríthetetlen! De itt történt az első mondata például hogy "De ugye ezek után nem fogsz elhagyni?!" és majdnem elsírta magát. Itt úgy éreztem hogy ő is hűséges! De viszont a szűzies énem pedig ordít és mindenbe bele tudom képzelni hogy megcsal. Nem tudom. Lehet. Félek is azért. Annyi reményem van hogy pár hónap múlva össze költözünk. Majd elválik hogy mi lesz belőle. Ha megcsal akkor azt úgy is le fogom írni. 20/F
2017. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!