Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igazságos?

Figyelt kérdés

Egyedül élek, a pasim pedig a szüleivel él együtt.

A kapcsolatunk nem szól másról csak a szexről és anyagilag semmiben nem támogat se ételel se semmi mással.

És ha fel hozzám a pénzt témát hogy ő mire költ akkor azzal jön az anyagi dolgaihoz semmi közöm és párszor felvetette hogy együtt élne velem hogy a szüleitől kiszakadjon. És párszor el szólta magát hogy a kollégáit meghívja inni fizet mindenkinek köröket, és oda bent a munka helyen a büfében is meg hívják egymást. Velem meg ilyen nekem nem mondja el hogy mikre költ a fizetéséből mert nincs hozzá közöm másoknak kérés nélkül fel aján és add ezt azt és ne zavarjon hiszen én csak a barátja vagyok extrákkal ezt mondja. És fáj mert nagyon meg szerettem de már teljesen kiábrándultam belőle mert nagyon igazság talan amit csinál.



2017. jan. 18. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem az. A duma meg azért megy, mert egyenesbe nem akarja felhozni, hogy igazán megkérhetnéd, hogy költözzön hozzád. Szóval csajszi, kifogtál egy olyan pasit, amiylenek a nők szoktak lenni álltalában. Reméli, hogy a kérődba cuccoltatod, mert zavar, ha pusztán "barátság extrákkal"-nak gondolja azt ami veled van. Én egyébként lapátra tenném, mert az ilyen nőket sem kedvel. Kifejezetten jellemtelen hozzáállás ez az élethez
2017. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
"A kapcsolatunk nem szól másról csak a szexről..." - en sem ertem, hogy a lyuknak, amit hasznal, megis mi koze lenne a hapek penzugyeihez.
2017. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen teljes mértékben igazságos. Nem éltek párkapcsolatban, sem lakótársak nem vagytok. Tehát semmi jogod számonkérni.
2017. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartnerek vagytok. Feltételezem, mindketten adtok, mindketten kaptok. Igen, ez igazságos. Ha te közben elkezdtél többet érezni, és ő nem, az pech.
2017. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Mi az igazságos vagy nem?

Ha nem vagytok közös kasszán, akkor mi közöd lenne a pénzügyeihez? Vagy miért kellene téged anyagilag támogatnia?

2017. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ugy vettem ki, hogy nem szexpartnerek, hiszen a srác pedzegeti a csajnak hogy odacuccolna hozzá. Szóval itt kezdeti párkapcsolatról van szó. Amiben a csóka próbálja érzelmileg zsarolgatni a csajt (mit akarsz, amikor "csak barátok vagyunk extrákkal" máskor meg odacuccolna ugye, de a pénzemhez semmi közöd stb...én utoljara ilyesmit egy biploáris csajjal kapcsolatban tapasztaltam a bőrömön, vele pl fél év kapcsolat, meg részéről hősszerelmesség után oda jutottunk, hogy mit akarok, hiszen nem is ismer...szóval vannak futóbolnd, jellemtelen emberek, s az ilyen érzelmi játszmázós téma elég jellemtelen, és semmiképp sem igazságos)
2017. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen tenyleg ezt csinalja hol azzal jön hozzam költözne hol meg azzal csak barátok vagyunk extrakkal.

Ezert nem tartom igazságosnak amit tesz.

2017. jan. 19. 02:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Én felvetném, mi lenne, ha kapcsolatban lennétek.


Ha belemegy, beszéljetek a pénzügyekről. Teszteld, hogy megy 2 hétig a dolog, ha jól, hozzádköltözhet természetesen felesbe fizetve a dolgokat, de inkább 60-40az ő javára, mert a pasik többet esznek, és a te lakásodban lakna lakbér nélkül.


Ha nem, szakíts vele, mert már beleszerettél, és ha ő dob ki, rosszabb lesz.

2017. jan. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben utolsó válaszoló meg fogadom proba szerencsekent a tanácsodat 😊
2017. jan. 20. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!