Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák és skorpió kapcsolata?

Rák és skorpió kapcsolata?

Figyelt kérdés
Milyen ez a két jegy együtt egy kapcsolatban? Működőképes?

2017. febr. 26. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó lehet.én nő vagyok,skorpió.Volt két ràk pasim.Egyikük a férjem lett.
2017. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő vízjegy, szóval illenek.

Ha összejön, onnantól működni fog.:)

Az összejövés a kétséges, azt nem befolyásolja az összeillőség.

2017. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Rak + Skorpio ? Szerinted ki fog megdogleni ? Hat persze, hogy a skorpio a rak mindenkit elvisz :D
2017. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak hogy a Skorpiónak a bolygója a Plútó és a Mars. Egyik sem az a kedves bolygó. :) A Mars az keresztül gázol rajtad, a Plútó meg elpusztít, alacsony szinten persze. Pláne, hogyha ezeket az energiákat éli is az adott illető, akkor végképp.


Mert ugye bármely jegy szülötte élhet Plútói energiát, ha olyan a születési képlete. De ez már különbözik, mert van a Plútó, mint minőség, energia, és van a Plútó (Skorpió), mint csillagjegy. Alapvetően nem egy a kettő. De ugye egy Skorpió jegy szülöttében ott van erre a hajlam, hisz mint írtam, bolygója a Plútó, és a Mars.

2017. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zenon ***** válasza:

Szia!


Nekem két szülőm pont így volt. Nos, nem éppen egészséges viszony. Nagyon megértik egymást, de bizonyos vizes tulajdonságukat annyira felerősítik egymásban, hogy mérgezően hatnak egymásra.

Például a Rák folyton érzelmileg zsarol, ha el akar érni valamit. A skorpió folyton uralkodni akar, és ha olyanja van, jól beleszúr a másikba. Erre hatalmas sértődés, majd szóbeli fenyegetőzés meg flegmázás következik.

Nem egy kellemes légkör!

2017. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3 :D

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld mindenkinek. :)

2017. febr. 27. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!