Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák és rák kapcsolat?

Rák és rák kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerintetek? megértik egymást a rákok?
2010. máj. 9. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szerintem igen.. tapasztalat..

rák vagyok és két rákkal voltam már..

2010. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És minden rendben ment? Tehát nem volt valami ellentét köztetek? megértettétek egymást? Bocsi a sok kérdésért.
2010. máj. 9. 17:50
 3/14 anonim válasza:
100%

A Te jegyed: Rák

A pasid jegye: Rák


Így illetek össze:


A Rák-pár fontosnak tartja az otthont és a családi életet. Alighanem olyankor a legboldogabbak, ha kényelmesen befészkelik magukat, és kettesben vannak. Szerelmük szenvedélyes és hihetetlenül érzékeny. Imádják egymást babusgatni, kényeztetni.

Gyakran előfordul, hogy a szoros összetartozás miatt nincs is szükség beszédre, mintha telepatikusan érintkeznének egymással. Érzelmeiket azonban csak egymás felé mutatják ki nyíltan, számukra idegen emberek felé sokkal nehezebben nyitnak. A futókapcsolatokat nem szeretik, ugyanis minden energiájukat belefektetik a meglévő kapcsolatba. Az efféle kapcsolatok előtt az jelenti a kihívást, hogy mivel a pár egyik tagja sem kedveli a konfliktushelyzeteket, majdnem bármeddig képesek elmenni, hogy kitérjenek előlük. Ez érzelmi sebeket okozhat, melyek az idő múlásával elmérgesíthetik kettőjük viszonyát.

Mivel vízjegyről van szó, a Rák az érzelmek embere, tehát mély érzelmekből épít maga köré egy csodálatos világot. Ebben a világban általában másnak nincs helye, csak saját magának és partnerének. A Rák nagyon nehezen heveri ki partnere elvesztését. Kifejezetten hűséges típus, hiszen csak akkor engedi magához közel partnerét, ha már érzelmileg is kötődik hozzá. A szeretkezés is csak érzelmekkel működik. A Rák-pár soha nem szeretkezik szükségletből. Ha egy Rák félrelép, akkor már eltávolodott a párjától. Ebben az esetben azonban a kapcsolatot fel is bontja.

A legtöbb Rák erős nosztalgiát érez egyes múltbéli dolgokkal kapcsolatban, de az emlékekhez, régi szép időkhöz, vagy egy vakvágányra futott kapcsolathoz való túlzott ragaszkodás csak visszatartja.

Próbáljon mindig teljes lényével a jelenben élni, és a jövőre vetni tekintetét. Ha akár önálló személyiségként, akár a párkapcsolatban nehézségei támadnak, induljon el valamilyen víz felé.

Mindegy, hogy tó, folyó, tenger vagy sós mocsár: egyedül az számít, hogy a lénye feltöltődjön az áramló energiával.

2010. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Hát nagynénémék 25 év után váltak el...azalatt sem volt felhőtlen...
2010. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is Rák vagyok (nő), a párom is. Nagyon házias, ezt szeretem benne pl. Kettőnk közül én vagyok a hangulat-függőbb. Nagyon jól elvagyunk itthon ketten, (ezt olvastam , hogy veszélyes mert két rák külön világot teremt együtt, és egy idő után nem engednek be szinte senkit) de próbálom kicsit kifelé lökdösni ;))
2010. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Jól megértik egymást, ennek alapján összetarthatnak. Bonyolult érzelmeik, és hasonló felfogásuk a családról, inkább a bajok forrásává válik. Elég ritka az a pillanat, amikor vágyaik megegyeznek. Olyankor azonban pozitívan hat nyakasságuk is. Nehezen viselik el, ha mindketten lehangoltak, vagy amikor páncéljukba húzódnak vissza. Ezt a szerelmet könnyen megölheti az unalom. Nyugodt, békés, langyos vízben hátrálnak egymástól, kielégítetlen vágyakkal.
2010. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát vannak itt vegyesen kommentek.. :) Köszönöm mindenkinek! :)
2010. máj. 9. 18:03
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is rákok vagyunk :) Elég szenvedélyes a kapcsolatunk de mégis nagyon imádjuk egymást már 6 éve. Számunkra nagyon fontos a család , a legfontosabb. Párom mellett lehetetlen unatkozni rendkívül szórakoztató tud lenni, sokszor ökörködik ,hülyéskedik én pedig szeretem a humort. Ez nagyon ellensúlyozza azt,ha össze-összekapunk de soha nincs köztünk harag egyből békülünk mivel párom soha nem hagyja hogy ne szóljak hozzá :) És soha nem ülünk a babérjainkon,mindig kitalálunk valamit . Én lustibb típus vagyok ő viszont mindig nyüzsög ,de nélkülem ritkán mozdul ki. Úgyhogy mi nagyon jól elvagyunk ,célratörekvőek vagyunk mindig mindent elérünk együtt és jól kiegészítjük egymást. Én érzelmes vagyok ő viszont annyira nem ,de szavak nélkül is érzem mire ,gondol ,mit érez.
2010. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok :D

jól megértettük egymást..:)

2010. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Rák férfi - Rák nő

Az unalom megöli a szerelmet, bármennyire, is közhely ez, igaz.


Ez jellemzi kettejük kapcsolatát, amely ugyan békés, nyugodt, kellemes, de mindkettőnek kielégítetlenek a vágyai.

2010. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!