Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a vélemenyetek a Halak és...

Mi a vélemenyetek a Halak és a Skorpió jegyről? Szerintetek vannak közös jellemzőik?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy sok közös tulajdonságuk van és kíváncsi vagyok hogy mások is így látják-e. Előre köszönöm a normális válaszokat :)

2017. márc. 8. 18:47
 1/4 Zenon ***** válasza:
59%

Szia!


Igen, vannak!

A Halak is Vizes jegy, egy családba tartoznak a Rákkal és a Skorpióval. A Halak nem olyan határozott, nyuszibb, de ugyanolyan bűnös gondolatai vannak, mint a Skorpiónak, csak nem vallja be. Még magának sem.

Sértődékeny, flegma, hisztis, szeret ferdíteni és manipulálni. Ebben közösek. Talán hamarabb megbocsát, és nem bosszúálló típus. Ebben eltérnek egymástól.

Érzelmileg zsarolni, azt tudnak egyformán.

A Halak felelőtlenebb, költekezőbb, a Skorpió szeret beosztani, spórolni. Ebben is van különbség.

Alapvetően rokon jegyek, így naná, hogy hasonlítanak.

2017. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Azta Zenon, ha egy igazi tudományra fektettél volna ennyi időt, vihetted volna valamire.
2017. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zenon ***** válasza:
50%

Az asztrológia is igaz tudomány.

Ha nem lenne az, akkor minden ember egyformán szeretné vagy utálná egymást, és nem lennének félreértések sem.

A sértésedre reagálni nem tudok érdemben, bár "hogy mire vittem az életben" dolog számomra semmit sem jelent, mivel a halálom után minden általam birtokolt információ elvész. Így pont annyi ismeretre tartok igényt, amennyi éppen a túléléshez szükséges. A többi felesleges.

2017. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a volt történelem tanárnőm skorpió jegyű és ő volt a sulinkban a legkedvesebb tanárnőnk, sosem kiabált az égadta világon egyetlen diákkal sem. Én amikor kérdeztem valamit ilyen csoportmunka kapcsán, még a körmével kedvesen húzott egy vonalat a vállamon és kedvesen kérdezte tőlem, hogy mit mondtál? Szóval nagyon kedves tanárnő volt a sulinkban, ő volt az egész suliban a legkedvesebb tanárnő skorpió jegyűként.

És nekünk a gyakorlat tanárúr volt oroszlán jegyű és olyan arrogáns volt. Ha valamit mondtam az órán ő meg belém kötött, hogy engem kérdezett valaki? Pfhuu nagyon irritáló tanárúr volt. Na ő oroszlán jegyű a volt gyakszis tanárúrunk.

Szóval minden jegyben vannak jók és rosszak, ugyanúgy, mint az emberiségben.

23/F Mérleg.

2022. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!