Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Rák...

Mi a véleményetek a Rák csillagjegyről?

Figyelt kérdés

2017. febr. 21. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Semmi, ugyanis önmagában egy csillagjegy nem jelent semmit. Az aszcendens már egy érdekesebb történet tud lenni.


Meg amúgyis, bárki feltud venni Rák jegyeket. Érzékenység, passzivitás, anyaszerep, otthonteremtés, gondoskodás, főzés, mosás, stb. Nem kell ahhoz Rák jegyben születni, hogy valakiben túláradjanak ezek a minőségek. Nagyon nagyon sok ember éli olyan jegynek a tulajdonságait, aminek semmi köze a csillagjegyéhez.


Ajánlott irodalom:

[link]

2017. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
ez a csillagjegy az ami nagyobb hatással van férfiak életére, gondoskodó apáskodó család centrikus, gyerekszerető jó férj,apa testvér gyerek, egy szóval ha jellemezhetném akkor a szeretetet mondanám, és miért saját tapasztalatom alapján mondom ezeket amit családban rokonságban és baráti körben tapasztalok, nőkre is természetesen részben igaz, bár kivétel erősíti a szabályt.
2017. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én rák vagyok rák aszcendenssel és teljes mértékben hiszek az asztrológiában - de egyáltalán nem vagyok tipikus rák, talán a kötődés és érzelmesség illik rám belőle. Nekem a holdjegyem - halak - az igazán meghatározó a személyiségemre nézve, ezt erősítik más bolygóállások, fényszögek is.


Ettől függetlenül szeretem a csillagjegyemet is, bár sokan meg szoktak ijedni a rákoktól (néha én magam is! :D), nekem az a tapasztalatom a tipikusabbakkal, hogy nagyon érzékenyek, de naaaagyon nehéz ezt előcsalogatni belőlük, közel kerülni hozzájuk, ez személy szerint engem zavar, néha már idegesít (oroszlán, ikrek befolyásol még engem eléggé). Viszont ha már közel kerültünk, én jól működök velük, kipótolják azokat a vonásokat, amik belőlem mint rákból hiányoznak, bennük viszont megvannak.

2017. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 veterán vas ***** válasza:
0%
Egy a tizenkettő közül, semmi több. ;)
2017. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Marcika_98_12 válasza:
8%
Az hogy megette a rák :)
2017. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Két családtagom is Rák csillagjegyű, de ezt a gondoskodó tulajdonságot nem látom rajtuk, talán egyikük az, aki valamennyire anyáskodó a párkapcsolataiban, de semmi több; nem igazán foglalkoznak a háztartással és egyikük nem rendelkezik felettébb nagy felelősségtudattal, a másiknak pedig még van 1-2 éve, hogy ebben változzon. Nem találom őket érzékenynek, egyik jobban eltakarja az érzelmeit, mint a másik. Egyikük imád veszekedni mással, a másik pedig inkább igyekszik kikerülni azokat. Egy férfiről és egy nőről van szó, úgyhogy lehet, emiatt különböznek, miközben egy csillagjeggyel rendelkeznek. :)
2017. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#hatos férfiben abszoluth dominánsak álltalában a rák csillag jegyűek
2017. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok.

Lehet, én nem vettem észre, pedig egy háztartásban élünk. Viszont a Rák nő az biztos, hogy domináns. :)

2017. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-ossal egyetértek, párszor én is az érdektelenséget, legyintéseket tapasztaltab férfiak részéről, kerülgetést, érzelmek takarását és szinte csak a saját kívánságaikat hajtogatva, megvalósításra várva (háztartásban, szexben is), de viszonzásra nagyon nehezen voltak hajlandóak. Valamilyen szinten figyelmesebbek, mint talán más jegy, viszont ez az érdektelenség eléggé furcsa volt tőlük, amikor viszonzásra került volna a sor.
2017. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyatalan nem dominans a Rak ferfi.

Sot,nehezen dont mindenben,kisse gyamoltalan,nem hatarozott,es ami duhit,nem oszinte,letagad dolgokat,es konfliktus kerulo.

2017. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!