Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Fiu mérleg és lány szűz...

Fiu mérleg és lány szűz horoszkópú párra milyen kapcsolat várhat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
nem illenek össze.
2010. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Nem hiszem el, hogy hogyan lehet az ilyen hülyeségekben hinni. Ez kb. olyan, hogy a születésem napján 12 km/h-s szél fújt, úgyhogy ezért olyat választok, aki 55 km/h-s szélben született, hogy az összeg prímszám legyen.
2010. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem illenek, de nem csak ettől függ!
2010. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
nem illenek össze. meg hosszú távon ha gyerekük lesz akkor lesz valami elváltozása , vagy szervi betegsége. csak óvatosan!
2010. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szia! Én 23 éve élek a párommal egy ilyen kapcsolatban. Eddig működött, a gyerekekben nem volt semmi elváltozás. Azonban most válni készülünk, mert más irányban változtunk és egyre kevésbé tudjuk ezt tolerálni. Nincsenek hangos veszekedések. Még mindig szeretjük egymást, de valahogy mások lettünk, mint akik voltunk. Persze ez nem jelenti azt, hogy minden mérleg-szűr kapcsolat így kell végződjön. Ez csak egy a sok közül. A miénk. Sikeres párválasztást! N/38
2010. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
19:28as! Túl sokat gondolkodsz Einsteinkém.Ha számolgatni akarsz menj matekórára és ne próbálj meg értelmes válaszokat adni mert mint láthattuk ez nem a te stílusod.
2010. máj. 12. 17:27
 7/12 anonim válasza:
Te jo isten előző válaszoló.. besz.arás hogy 15 évesen te már férjnél voltál.. te jo ég...akkor nemcsoda hogy váltok..
2010. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát, ha ráadásul 13-án ismerkedtetek meg, akkor azonnal szakítsatok!!!
2010. máj. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nem az én stílusom a számolgatás? szerintem azt sem tudod, hogy mi az, hogy prímszám. egyébként országos matematika versenyen 48. voltam és ha kell be is scannelem az oklevelet
2010. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj már de kit érdekel az, hogy te milyen matematika versenyen vettél részt?:D Az meg főleg nem érdekel, hogy hanyadik lettél.Úgy beszélsz mintha tudnád, hogy én ki vagyok. Azzal az oklevéllel nem vagy több. Én sem írok olyan témához amiben vagy nem hiszek vagy nem érdekel csak azért, hogy lefikázhassak másokat. Biztos jó móka.
2010. máj. 20. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!