Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Két férfi is érdeklődik...

Két férfi is érdeklődik irántam. Én Halak nő vagyok az egyikük Oroszlán csillagjegyű, a másik Bak. Melyik a Jobb párosítás?

Figyelt kérdés

2017. márc. 18. 09:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az aszcendensét is kérdezd meg, hogyha biztosra akarsz menni!


Édes Istenem, mégis milyen világ ez?

Azt a férfit válaszd, akit szeretsz. Ha férfi lennék, és megtudnám, hogy a horoszkópom alapján választottál engem, akkor jóeséllyel elküldenélek melegebb éghajlatra.

2017. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%

A 7# vagyok.Aki fikázni meg trollkodni jön ide tudok neki

más témakört amitől biztos ki fog elégülni.

2017. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Furcsán gondolkodsz(?!).

Ha párkapcsolatot akarsz, gondolod, elég az, ha ő érdeklődik irántad?

Téged melyik érdekel?

Mindegy, csak a csillagjegyek keedvezőek legyenek?

Ilyen kérdés alapján még azt sem hiszem, hogy 'nő' vagy hanem csupán 10÷12 éves kis fruska.

2017. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
Figyelj! Szerintem nem érdeklődik irántad, mert nem vagy szárazföldi. Biztos csak ragadozózni akar veled.
2017. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Feltétlen azt válaszd, aki normálisnak tart annak ellenére, hogy tudja, te csillagjegye, nem pedig vonzalmad alapján választottad!
2017. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Minden részrehajlás nélkül javaslom, hogy mindig a bakot válaszd, mindig! A bak a tuti!

MEK, MEK! :)

2017. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
30%
Párhoroszkóp szerint a halak nő-oroszlán férfi párosítás nem túl szerencsés. Tapasztalatom szerint viszont működőképes. Lassan 3 éve vagyok együtt oroszlán pasival, nem mindig egyszerű, de megéri. Az én barátom abszolút hűséges, de az tény, hogy hagyni kell nekik jó sok szabadságot (bár ez a halakra is igaz). Nagyon különböző két jegy, de ez adja a kapcsolat erősségét és a gyengeségét is egyben.
2017. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 r.sentinel ***** válasza:
0%
Rak es Skorpio lenne megfeleleo szamodra, de ha a fentiekbol kell valasztani tanacsom a Bak mert fold jegyu, ellenben az Oroszlan tuz jegy es mint tudjuk tuzre vizet onteni forro hot termel ha rosszra fordulnak a dolgok.
2017. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
24%
Én vízöntö vagyok válasz engem ;) velem édes életed lesz! Élhetsz mint hal a vizben!
2017. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Dávid Füli válasza:
100%
Amelyikkel jobban érzed magad az a jobb. És rohadtul nem számít a csillagjegye. Most komolyan egy jo kapcsolatot azért dobnál mert valakinek xy a csillagjegye és a sok okos cikkezte hogy az milyen? A kutyám leszarja a csillagjegyeket, a tyúk is szarik bele. Ezek szerint egy amöbának is több az esze mert beleszarik hogy a Jupiter meg a bolygók hogy állnak.
2017. márc. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!