Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Két férfi is érdeklődik...

Két férfi is érdeklődik irántam. Én Halak nő vagyok az egyikük Oroszlán csillagjegyű, a másik Bak. Melyik a Jobb párosítás?

Figyelt kérdés

2017. márc. 18. 09:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy egy minden tudományos alapot nélkülözö kategorizáláshoz kötött semmit sem érö általánosítások támpontot adhatnak a párválasztásodban? Válaszd a szexisebbet és verd ki a fejedböl ezt a csillagjegy ostobaságot
2017. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 cserematyi válasza:
46%

Én ajánlom az oroszlán, barátnőm is hal, már 1 éve vagyunk együtt, ami nálam nagy szó. Víz jegyű, egyaltalán nem baj, kicsit lehűti az oroszlánt ;)

Igaz, van h makacs vagyok és ebből vannak problémáink, de azonkívül már három házat/házhelyet megnéztünk ahol szivessen együttlennénk. Es sokat segít h van egy közös érdeklődésünk, én mezőgazdasággal foglalkozom és tartok két lovat, ő pedig lovastúra vezetőbek tanul, ugyh ha más nem ez bizos összetart. És ha elfogadsz egy tanácsot ha az oroszlánt választod: legyezgesd az egóját es soha senkit nem akar majd csak téged :) ;)

2017. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!