Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vizonto jegy mennyire...

A vizonto jegy mennyire szamit husegesnek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Jellemzesek szerint altalaban semennyire. Ha magambol indulok ki, akkor nagyon. Na most dontsd el. Pedig amugy tipik vizonto vagyok, de egyaltalan nem vagyok hutlen tipus, mint ahogy "kellene"
2017. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Na én meg hűséges vagyok.

De nem vizöntő.

2017. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A vízöntő jegy nagyon hűséges, mindaddig az illetővel marad, míg az hisz benne!
2017. ápr. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

A vízöntő férfiak eléggé nagy része nem hűséges, a vízöntő nőket pedig sokszor az anyagi haszon tartja meg egy férfinál.

Ez a jegy amúgy nagyon hasonlít az ikrek-re, ebből a szempotból is.

2017. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vizöntő fiú vagyok, anyu is vizöntő, apu és egyik testvérem ikrek. Egyikünk sem hűtlen, pénzéhes, csaló. Egyik rokon férje is ikrek. Ezt róla is el tudom mondani.
2017. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Vízöntő férfiak, ne vegyétek zokon, de én csak hűtlen Vízöntő férfiakat ismertem.

Ez nem csak az én életemre vonatkozik, hanem baráti kör, kollégák, közelebbi és távolabbi ismerősök.

A férjem, a fiam édesapja is Vízöntő, a RENDSZERES hűtlenkedése miatt váltunk el.

A főnököm is Vízöntő, többszörösen elvált, most is házasságban él, de ez nem zavarja abban, hogy minden mutatósabb nőt a farkára fűzzön.

Bár az is lehet, hogy ez simán férfi tulajdonság?

Egyébként én imádom a Vízöntők személyiségét, most is 15 éve azzal élek, de szerencsére már egyikünk sem fiatal, ezért ez már nem téma nálunk.

Egy Mérleg nő

2017. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó,bocs hogy megkérdezem, hány évesek vagytok,hogy ez már nem opció nálatok?Én se vagyok fiatal,49...

Még valami, ha az előző férjed hűtlen típusú Vízöntő volt,nem féltél,hogy egy másik Vízöntő is az lesz?

A férjem Rák, rájuk azt mondják hűségesek.A 30 év alatt egy megcsalásáról tudok, akkor majdnem elváltam tőle.Az illető nő párja is vízöntő volt.Sose értettem, miért bocsátott meg az Ikrek ,kacér ,flörtölős párjának....megfordult a fejemben, hogy előzőleg már ő is megcsalta...mindenesetre rájuk mondja az asztrológia, hogy összeillenek....

2017. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es, én 65, a férjem 69 éves, ezért már nem rettegek a megcsalástól.(... ha mégis sikerülne neki valahol, hát egészségére! :)
2017. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hűségesek amíg van rá okuk. Ha meg már nincs rá szakitanak. Volt persze olyan vizontovel kapcsolatom akit nem vettem komolyan, és miután szetmentunk tudtam meg h meg akart volna csalni. De csak akart volna nem jött össze szegenynek😂 De oka meg lett volna rá hogy csaljon hisz érezte hogy nem veszem komolyan, nem szexeltem már vele mert nem volt kedvem Ő hozza. Így nem is "bántó" dolog hanem jogos. Miért nem szakitott? Mert tudta hogy meg egy ilyen nője mint én nem lesz és inkább altatta magát:-)
2017. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat volt egy vizöntő pasim inkàbb ugy jellemezném hogy szabadszellem igy utjaink elvàltak!De ezt eltudnàm mondani egy szűz pasirol is aki szintén a pàrom volt!
2017. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!