Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen negatív élményeitek...

Milyen negatív élményeitek vannak halak csillagjegyű férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Jellembeli tulajdonságokra lennék a leginkább kíváncsi, de bármit szívesen olvasok. Kivéve a halas poénokat, mert abban már nem tudnátok újat mutatni.
2017. ápr. 12. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

- Ha talál egy területet az életben, amibe kitartóan és lelkesen bele tud feledkezni, elhanyagolja az élete minden más területét, beleértve a körülötte lévőket, akár az egészségét is... Ki lehet mozdítani ebből, de nehéz.

- Kicsit néha mintha tényleg nem e világon élne, hétköznapi teendőkben vagy órákra elveszik, vagy elnagyoltan, kapkodva csinálja meg őket, fejben sokszor máshol jár.

- Hajlamos a függőségekre nehéz érzelmi helyzetekben, de amint az élete normalizálódik, le is tudja tenni ezeket.

- Hajlamos félbehagyni mindent, ami nem annyira érdekli, vagy már nem érdekli.

- Nehezen kommunikálja az érzelmi elvárásait, miközben nagyon is sok van neki.

- Extrém esetben teljesen elvonulhat egy időre, vagy akár el is tűnhet azok életéből, akik ilyen szempontból nem kielégítőek számára.


Ezek SZEMÉLYES tapasztalataim Halak jegyű férfiakkal, NEM MIND ILYEN és a Napjegy nem minden az asztrológiában, + a többi kötelező kör, amelyek ellenére ugyanúgy lepontoznak, de azért mindig leírom őket...


Mellesleg, ez mind nagyon szélsőségesen hangzik, de én (nagyon tipikus Halak nő) mindig pontosan megértettem a komplex érzelmi hátterét a tetteiknek, mi, a tipikus Halak - főleg ha föld jegy nem vagy alig van jelen, hogy ellensúlyozzon - tényleg csak félig vagyunk e világon és nem is nagyon akarunk foglalkozni ezekkel a dolgokkal. Ha valaki gyakorlatiasabb típus, és elintézi, amit én nem, de közben érzelmes, empatikus és ha nem is teljesen érti de elfogadja a világomat, vagy, ahogy sokan látják, furcsaságomat, akár bolondságomat, akkor viszont nagyon meghitt, nagyon bennsőséges kapcsolat tud kialakulni. ÉN a SZEMÉLYES tapasztalataim alapján beszélek megint csak.

2017. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszod! Igazából én is pont ezeket tapasztaltam. Persze, számít minden egyéb is, de ezekben ő is megegyezik az általad leírtakkal. Nagyjából én is látom a tetteik mögött megbújó érzelmi komplexitást, éppen ez a problémám, hogy érzem, de ő mindent "tagad". Nálunk pontosan az van, hogy egy ideje kizár, mert annyi új inger érte mostanában, de ennek ellenére ő azt mondja, hogy nem teszi ezt. Persze nem letámadtam, nehogy azt hidd. Tudom, hogy azt nem szereti. :D A kezdetektől volt egy olyan érzésem, hogy sok helyzetben próbál manipulálni. Ezzel mennyire értesz egyet?
2017. ápr. 18. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!