Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas lány, Vízöntő aszcenden...

Nyilas lány, Vízöntő aszcendens, szerintetek milyen vagyok?

Figyelt kérdés
Én hiszek ezekben, és kérem akik nem, azok ne írjanak. Tetszik egy Ikrek fiú is :$ Esetleg erről is mondhatnátok 1-2 szót.
2010. máj. 13. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te aztán nagyon szeretsz élni!Kalandvágyó , merész vagy, amit kigondolsz meg is cselekszed, ha van benne fantázia. Néha túlságosan színesek az álmaid, de tipikusan az ilyen emberekre mondják, hogy "aki mer, az nyer".Ha valami nem sikerül, nem veszi kedvedet.

Az Ikrek fiúban meg legyen vadság, lehessen vele jókat bulizni, akkor nem lesz baj ;)

2010. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D Szeretek bulizni, de annyira bevállalós nem vagyok. Mondták már h a legkellemetlenebb helyzetbe is optimista vagyok.

Reménykedek énis az ikrek fiúval kapcsolatban. :)

2010. máj. 13. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ikrekhez illik: vízöntő és mérleg, és még jól kijön a nyilassal, kissé a oroszlánnal és kossal is
2010. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2010. máj. 24. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A kislányom is Nyilas Vízöntő ascendenssel. Még csak 1,5 éves így nincs pontos képem, de ha egy szóval kellenne jellemeznem biztos azt mondanám jófej :). Mindig nevet, mindennek örül. Igazi kis áldás.
2010. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!