Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A születési dátum hogyan...

A születési dátum hogyan tudja meghatározni a személyiséget? És a születési dátum vagy a megfoganás számít?

Figyelt kérdés
Szóval már születésem előtt is Vízöntő személyiséggel rendelkeztem, vagy csak az után? És ez hogyan lehetséges?
2010. máj. 14. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Csakis a születési dátum határozza meg, és nem számít hogy koraszülött -e vki, vagy túlhordott. Valamiért akkor kellett megszületnie, azok a bolygóállások voltak a képletében. Egyes elméletek szerint rosszul van kiszámolva az egész csillagjegy "elmélet" (most nem tudom pontosan vagy egy hónap előre/hátra csúszás van); de szerintem az asztrológiát olyan emberek számolták ki, és "fejlesztették", aki értettek hozzá. Én pl. sem az előttem sem az utánamkövetkező jegy tulajdonságait nem hordozom, rám nagyon illik a "saját" jegyem.

2010. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rám is csak az... Ami előttem meg utánam van, azok totális ellentéteim! Pedig az egyik az aszcendensem :D
2010. máj. 14. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!