Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem/tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem/tetszettem neki (lent a többi)?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel jóba lettem és sokat irogattunk messengeren (főleg vicces dolgokról de volt mikor már írt szivecskét meg tett arra megjegyzést hogy szép vagyok és küldött egyszer egy szerelmes dalt de én azt hittem poénból... mondjuk lehet hogy abból) és adott kétszer kölcsön pénzt pedig nem is kért aztán megkérdeztem h ki tetszik neki és elmondta mert hajnal négyig könyörögtem hogy mondja el aztán elmondta hogy ki (nem én) aztán leokéztam. Aztán legjobb barátnőmnek elmondtam ezt mert mindent elszoktam mondani neki és mikor összevesztünk elmondta neki... ő mérges lett. Ez történ 1 éve és most kint van Amerikába mert cserediák. Kb 3 hónapja rámírt h szia én meg visszaírtam h nem mérges meg minden aztán mondta h már nem mert van barátnője... méghozzá magyar de azt mondta h magyar és hogy nem az a lány hanem vmi pécsi.na ezt nem értettem szerintem csak azért mondta mert féltékennnyé akart tenni de nemtudom. Azóta többet beszéltünk de nem olyan gyakran mint régen.mindenki azt mondja h fúj de ronda és fura a gyerek és hogy én túl szép vagyok hozzá vagyis akinek elmondtam h tetszik ezt mondták meg hogy ne hülyéskedjek. Mostmár csak baromságokról beszélünk meg hülyézzük egymást meg minden. Nekem még mindig tetszik viszont. Van még esélyem? Mit csináljak? Ja és ha az segítene az ő csillagjegye vízöntő az enyém ikrek.

2015. ápr. 19. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ja és ha az segítene az ő csillagjegye vízöntő az enyém ikrek.


ez a mondat MINDENT megmagyaráz.


lány vagyok én magam is,de eeez?...uhh

2015. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy milyen módszerrel tudnám még visszaszerezni 1-es
2015. ápr. 19. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
fő módszer: Ja és ha az segítene az ő csillagjegye vízöntő az enyém ikrek.
2015. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha valaki itt ilyen asztroloógus forma akkor tudná hogyan lehetne megoldani ezt a problémát 2 ilyen személynek azért írtam oda
2015. ápr. 19. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:
alacsony rezgésszinten álló kollektív tudat
2015. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!