Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió holdjegyű embereket...

Marejke kérdése:

Skorpió holdjegyű embereket ismertek, milyennek találjátok őket? Vagy ha ez a holdjegyed, milyen ember vagy, mi jellemező rád? A tripla skorpiók is érdekelnek.

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Skorpió holdjegyem van, Kos csillagjegyem.

Nehezen tűröm, ha valaki korlátozni akar, nem hagyja hogy azt tegyek szabadon, amit szeretnék. Főleg a magánéletben. Éppen ezért nehezen tűröm, ha a szüleim, barátaim, ismerőseim vagy úgy általában akárki beleszólnak a dolgaimba és dirigálnak. Sajnos ez mégis gyakran megtörténik, mert ugye mások életét mindenki jobban tudja kezelni, mint a sajátját...

Nem szeretem a konfliktusokat. Intenzíven élem meg az érzéseimet, ezért egy kis izgalom vagy düh is káros tud lenni. Úgy értem, hogy ha pl. felidegesítenek, akkor képes vagyok egész nap azon kattogni, ami nem tesz jót az idegeimnek.

Nem vagyok túl barátkozós típus. Nehezen megy az ismerkedés, de ha valakit közel engedek magamhoz, akkor azzal az illetővel szeretek sok időt tölteni és hűséges vagyok hozzá.

Mivel viszonylag zárkózott vagyok, ezért nehezen megy a párkeresés. Jobban szeretem, ha nem nekem kell kezdeményeznem, hanem a másik közeledik felém, ennek az az oka hogy nem igazán megy a kezdeményezés.

Általában viszonylag gyorsan kiismerem az embereket, bár előfordult, hogy tévedtem, de az ritka volt. Nem szeretem ha az emberek kérdezősködnek a szerelmi életemről vagy a karrieremről. Utálom ha kérdezgetnek és kíváncsoskodnak a magán életemről. Akiben megbízom annak úgyis elmondom, mások meg hiába vallatnak, nem szednek ki belőlem semmit.

Nagyon hangulatember vagyok. Egyik percben tök vidám vagyok és boldog, a következőben pedig tök depis vagyok.

Eléggé féltékeny típus vagyok. Ha a partnerem csak jót beszélget egy másik lánnyal én már gyanakodom.

Nem vagyok a futókalandok híve, inkább a hosszabb távú kapcsolatokat díjazom.

Szeretem az életvidám és közvetlen, ugyanakkor érzelmes embereket. Számomra fontos, hogy a másikkal lehessen lelkizni, komolyabb dolgokról is beszélgetni. Hát így hirtelen ennyi jutott eszembe.

20\L

2017. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen....:) jó volt olvasni.
2017. máj. 2. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a napjegy a lenyeg. Skorpio vagyok nyilas ascendenssel es bak holddal.Az utobbi 2 hatasat sosem ereztem
2017. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!