Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a Skorpió nőkről?

Mit gondoltok a Skorpió nőkről?

Figyelt kérdés

fiúk, lányok, írjatok nyugodtan. sőt kérlek titeket!


srácoktól kérdezem azt még, hogy volt már Skorpió barátnőd? ha igen, akkor milyen volt(a lány és a kapcsolat)/milyen most?


köszönöm szépen a válaszokat!


2010. máj. 16. 21:24
1 2
 1/20 anonim válasza:
53%

Anyum skorpió.

Idegbeteg,kisajátító,temperamentumos egyén.


21L

2010. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Temperamentumos,szexéhes,ami a szivén az a száján!Csak onnan tudom mert barátnőm is skorpió... 28F
2010. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
82%

öö talán kicsit nagyon önfejű, szókimondó amiből kellemetlenségei adódhatnak, kapcsolatban elég elviselhetetlen, mivel nem viseli el a korlátokat...magamat jellemeztem, de csak azok alapján amiket mondanak:D

skorpió csaj :D

2010. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
90%

Szélsőséges (üvöltözős - vagy éppen "túlszeretős"), felnőttként elsírom magam, ha vmi érzékenyen érint, de röhögőgörcsöt is tudok kapni mások jelenlétében. Hisztiben állítólag mindenkiit felülmúlok. Idegbeteg én is tudok lenni. Tulajdonképpen mindenféle érzelmet felvonultatok, csak mindezt nem itthon, a magunk csendességében, hanem ahol "rámjön". Utálom, ha bármit is rám akarnak erőltetni, ha kéretlenül beleszólnak a dolgaimba.

Makacs abban vagyok, amiről szilárd meggyőződésem van (pl.: gyermeknevelés terén a kötödő nevelés - de ez zsigerből jön :DD) Viszont az építő jellegű kritikát, ha durcásan is, de meghallgatom és elgondolkozom rajta- csakis olyan személytől, akinek számít a véleménye :)

Ja és még regényt tudnék írni...

A férjem is skorpió + anyukám is. A fiunk ,aki rák jegyű), nem épp csendes környezetben nő föl :DDDD

2010. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
75%
Én is skorpió vagyok, és rám is igaz, hogy nagyon szókimondó vagyok, amivel sokszor megbántottam már másokat...Ugyanakkor nagyon szélsőséges is vagyok, egyszer nagyon higgadt, másszor idegbeteg...DE mindezek ellenére büszke vagyok rá, hogy skorpió vagyok, hisz az asztrológusok szerint is az egyik legdominánsabb jegy!
2010. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Hát én hónapok óta szerelmes vagyok egy skorpió lányba!

Mérleg

2010. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Számomra idegesítőek, egyszer fenn-máskor lenn vannak, irtó hullámzó kedélyűek, érzelgősség és felszínesség keverve, és miközben nagy gesztusok közepette esdekelnek és mindent megtennének érted, a következő pillanatban átgázolnak rajtad és képesek akármilyen hülyeséggel megbántani, sokszor nem veszik észre magukat, és sokszor túl is értékelik magukat, nagyon nem látják magukat kívülről.

Van egy pár skorpió (lány) a közelemben, én így ismertem ki őket.


23 bika lány

2010. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Azért befolyásoló a neme is a skorpiónak, de..

a legjobb barátnőm skorpió:

akaratos, kegyetlen tud lenni, néha nagyon leszarom hangulata van, optimista,haragtartó, nagyon sokszor bántó

2010. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Huh, hát akkor én nem vagyok egy tipikus skorpió. :D Mondjuk mindig is tudtam, mert rák az aszcendensem és az sokkal jellemzőbb rám.

Amúgy önpusztító, irónikus, cinikus, hallgatag, kedves, mosolygós, aranyos, depresszív, megértő, segítőkész, határozatlan... Ezek a leggyakrabban rám mondott tulajdonságok, azért ezeknek a legtöbbje inkább rák tulajdonság.

23 Bika lány: A legjobb barátnőim bikák. :D

2010. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

utsó:

Amiket felsoroltál, azok tök skorpió tulajdonságok..:) A rákok nagyon nem ilyenek, és a rákokkal jövök ki a legjobban.. Bár ha te meg a bikákkal?..:)


a bikalány

2010. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!