Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő pasik! Milyen csajok...

Vízöntő pasik! Milyen csajok jönnek be nektek? Milyenek vagytok ha szerelmesek vagytok? Hogy lehet titeket meghódítani?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Háát én ezt soha nem fogom megérteni...,ha pl. tetszik egy srác és megtudod,hogy pl. rák jegyű akkor már hagyod is ott??Persze én férfiból vagyok lehet azért nem értem,de nekem ez magas!!Ha tetszik nekem egy nő és beindul a kémia,akkor felőlem lehet kistáska is a horoszkópja teszek rá...,de nem ez alapján választok. 28F
2010. máj. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy vízöntőt nem lehet meghódítani ha nem akarja


de a kitartás és türelem az segíthet


24f vízöntő

2010. máj. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is ezt az egészet egy nagy sz@rnak tartom. Megismertem egy ilyen qrvanagy horoszkópost. Beszélgettem vele mindenféléről. Kérdezte a horoszkópomat... mondtam, hogyha ez annyira bejön, akkor fordítsuk meg a dolgot... kérdezhet tőlem bármit és majd találja ki a horoszkópomat. Nagyon sokadikra sikerült neki. Nem is értem, hogy mi az alapja ennek a baromságnak...
2010. máj. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valaki hoppon maradt háháháhhhh
2010. máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem arra gondolt, hogy a vízöntő pasiknak milyen jegyű nők jönnek be. Hanem külső és belső tulajdonságokra. Viszont lehet, hogy tévedek.

Amúgy bocs nem vagyok pasi, de legalább vízöntő. :D

2010. máj. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én sem úgy gondoltam, hogy ezalapján fogok választani vagy bármit is tenni, nem ezért szólt a kérdés. Arra vagyok kíváncsi amit a kérdésben leírtam és hogy a válaszok között mik a hasonlóságok.

Nagyon köszönöm annak a ritka egy-két embernek aki normálisan tudott válaszolni, aki pedig nem hajlandó erre az könyörgöm máshol vezesse le a nemtetszését mert engem abszolút nem érdekel hogy ki nem hisz a horoszkópokban. Úgyhogy CSAK a kérdésre adott válaszokat kérnék!!! Köszönöm!

2010. máj. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!