Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mivel lehet meghódítani, mire...

Mivel lehet meghódítani, mire figyel fel, egy rák férfi?

Figyelt kérdés
Kérlek normális válaszokat írjanak a horoszkóphoz értők, mert én ugyan szkeptikus vagyok a témában, de most hosszú idő után végre szerelmes vagyok és ő azt mondta illik rá a rák jellemzése, hát gondoltam megkérdezem.
2011. márc. 19. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmivel, legyél önmagad, és vagy be jössz, vagy nem, de erőltetni, megjátszani magad felesleges lenne, ha az ellenkezője vagy.


Egy rák férfi.

2011. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

legyél természetes mind külsőleg,mind belsőleg. ápolt,okos,érdeklődő,lelkes, bírj azokkal a tulajdonságokkal,amiben ő hiányt szenved: kitartás,ambíció,gyakorlatiasság,optimizmus. légy házias, szexis, udvarias. bátorítsd őt,és többé le sem tudod vakarni.

35/N

2011. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na, ez jó, mert ezekkel a tulajdonságokkal bírok, szóval meg se kell játszanom magam. :)
2011. márc. 19. 14:30
 4/9 anonim válasza:
100%

mosolygós,vicces,ápolt,őszinte

rák nő

2011. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor sok boldogságot,kívánom,hogy hosszú,boldog szerelemben éljetek.
2011. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

cici legyen kirakva, es gyakran ejts le dolgokat amiket aztan elotte felveszel...


szkeptikus vagy mi?? oszt ilyen hulye kerdessel megiscsak elojottel:)) hat gratulalok

2011. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Természetes, ápolt, igényes, szerény(ez nekem nagyon fontos), de mindenképp önmagad légy!


Rák ffi

2011. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Emellé legyél atomfizikus, 2 nobel díjjal, ennek ellenére nézd fel rá, és tiszteld az esze miatt, és nevess az idétlen viccein.

Rendelkezz továbbá hétszámjegyű nettó fizetéssel, legyen nagy a melled, naponta újulj meg, szopjál jól, legyél egy ringyó az ágyban, úrinő társaságban, kivéve ha szűzlányra, háziállatra vagy gyerekre vágyna inkább, mert akkor az. Sose csald meg, lehetőleg rá se nézz másik hapsira, de neki nézd el, ha néha más nőkkel (férfiakkal, stb) szórakozna. Pótold az anyukáját, a szakmai sikereit, legyél a pszichiátere és a stylistja, valamint szakács, cseléd, és legalább az egyik melled helyére szereltess be sörcsapot.


Ha ez mind megvan, akkor te leszel minden férfi álma, nem csak a rákoké.

De ha nincs meg, akkor elég, ha jól szopsz.

2011. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*nézz
2011. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!