Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfihoz milyen jegyű...

Rák férfihoz milyen jegyű hölgy illik?

Figyelt kérdés

Nem vagyok babonás, de azért vannak olyan alapvető dolgok, amiben hiszek. Magamon tapasztaltam, hogy vannak olyan jegyű lányok, akikkel ki lehet kergetni a világból.

születés: Július 10. (9:30) - Ki illik hozzám?


2017. máj. 22. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Bárki, aki nem a csillagjegyhez igazítja, hanem a másik jelleméhez az érdeklődését.

Erre milliószámnyi ember a tanúság.

Had ne soroljam fel.


Ez esetben önszemléletből nem szűkíti a saját lehetőségei tárházát.

.-


Versben így néz ki:


Romhányi József:


A RÁK HALADÁSA

Egy nagyeszű fóka rámordult a rákra:

– Ne haladjon hátra,

hisz nem jut előbbre soha,

kinek vissza van az oda.

Ám a ráknak, mi tagadás,

visszásnak tűnt ez a tanács.

Azt értette belőle,

szégyenszemre hátráljon meg előre.

De kevéssel előbb úgy gondolta aztán,

más kárát tanulná meg a saját hasznán,

hogyha maga mögött egy célt is kiszabva,

előregázolna hátra az iszapba.

Viszont azt is tudta a nyomorult pára,

az ilyesmi nem megy úgy holnapról mára,

és hogy ne hagyja a drága időt veszni,

elhatározta, már tegnap el is kezdi.

2017. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

A nyilas, mérleg pl., hát így akik tudnak alkalmazkodni és nagyon szeretni, érted.

A túl önfejűek, önzőek, ridegek, meg kerülendők. Pl. egy ikrek nem sok jóval kecsegtet. egy másik rák sem jó megoldás, veszekedős/zsarolós kapcsolat. A halak, skorpió megint a hisztis típus, az oroszlán, kos meg nem túl együttérző. Hát amiket írtam, és a maradék inkább...

2017. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Leginkább a februári vízöntő és halak, valamint a novemberi skorpió és nyilas. Éjfél körül szülessen vagy este 5-7 felé. A megadott adatok alapján többet nem lehet megállapítani. Ezt sem a nyugati asztrológia alapján mondtam, mert az szinte semmit nem ér, akarcsak a nyugati orvoslás.
2017. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Szinte bárki. A rák egy nagyon könnyen elviselhető, alkalmazkodó típus, nem szélsőséges.
2017. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Bika, Szűz, Bak, Skorpió, Halak
2017. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Bennem a Halak és az Ikrek dominál, és tökéletesen kijövök egy Rák férfival, a házastársammal. Úgy mondom, hogy mindketten nagyon tipikusak vagyunk a magunk jegyében, ő igényli az érzékenységemet az érzelmessége miatt (Halak-jelleg) és csodálja a specifikus érdeklődési köreimet amikbe beavatom, meg a könnyedségemet (Ikrek-jelleg). Ő tökéletesen kielégíti az én érzelmi szükségleteimet, és egyébként is nagyon gondoskodó típus, képes jobban, előrelátóbban tervezni a jövőnket, én könnyebben valósítok meg konkrét, gyorsan megvalósítható dolgokat, ő pedig azokat, amikbe évek munkáját kell beletenni. Kiegészítjük egymást.

De ez arról szól, neked például erre van-e igényed, vagy másra, mert ismerek Rákokat, akikben pl föld jegy dominál a Rák mellett, és a világból kikergetnek, hosszabb távon szerintem én is őket.

2017. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Főleg bika.
2017. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Exfeleségem Halak. Soha többé Halat, tányéron se bírom!

Oroszlán és Skorpió barátnőim sem illettek hozzám. Velük engem is ki lehet kergetni. Júli 8- vagyok.

Még én sem tudom ki illik hozzám igazán, de remélem rájövök. Bár sejtem azért.

2017. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rákhoz leginkább a mérleg illik, mert ez a két jegy igazán megtudják egymást becsülni és eltudják egymást fogadni olyannak amilyen.


Még egy szűz, vagy egy skorpió és egy kos túl önakaratosak, több veszekedés és ordibálásra lehetne számítani.

2022. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!