Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhát illik felvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picur54 kérdése:

Milyen ruhát illik felvenni polgári esküvőmre (saját)? 60-as hölgy

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyat, amilyet szeretnél. Legyen jó az alakodra és passzoljon a személyiségedhez, mint ahogy ezt minden menyasszonynál kellene. A legtöbben ebben a korban fehér, vagy más színű kosztümöt vesznek fel, de láttam már nagyon elegáns fehér lágy esésű estélyi szabású ruhát is 50+os nőn és nagyon jól állt neki.
2016. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy elegánsabb kosztüm teljesen megfelelne a célra.

Pl valami ilyesmi, nyilván az egyéni ízlésnek és alkatnak megfelelő variációban:

[link]

2016. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Mi 7 év együttélés után házasodtunk, két gyerek után, szűk családi körben.

A fehér ruhát enyhe túlzásnak éreztem. :D

Egy egyrészes ruha volt rajtam, térdig érő, rövid ujjakkal, masnival az elején, krém színű szövetből, fényes, arany virághízméssel.

A kosztüm nekem munkaruha, én azt nem szerettem volna. :(



Mondjuk nem mindegy, mikor lesz az esküvő, mert nyáron nem fáztam (sőt), de mondjuk októberben már nem ilyet választok.

2016. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 aperitif ***** válasza:
100%
Kettes válaszolóval értek egyet, a kosztüm a legelegánsabb, főleg a mi korunkban. Azon kívül hatalmas előnye, hogy később is felvehető színházba, mások esküvőjére, fogadásra, csak nem fehéret választanék, inkább valami színeset, esetleg bézst.
2016. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen nagyon habos csipkés tüllös, mert az kicsit nevetséges ilyen korban. Azon felül... persze, a kosztüm az a választás, amivel a legkevésbé lehet mellényúlni. Vannak nagy szép, elegáns kosztümök is. De egy sima fehér koktélruha, egy szép estélyi is bőven belefér. Amiatt meg ne aggódj, hogy jaj, a fehéret ennyi idősen fel lehet-e venni... simán!
2016. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hosszu elegans estelyit pl

Mother of the bruid ruhak kozott csodaszepek vannak hozzad illo szinben

2016. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

En pl pont kosztumot nem vennek fel.Egyreszes kremszinu v ekru ruhat vennek ami stilusban es fazonban passzol az egyenisegemhez es az alkatomhoz.

Szoval valamit amit nem lat a parom minden nap rajtam,hanem csak egy ilyen kulonleges alkalomkor.Sok boldogsagot:)

2016. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint fehéret nem lehet felvenni, az mind szűzen ment férjhez, vagy csak azt gondolja, hogy az ő helyzete még belefért, a másé már nem? :D
2016. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Feher krem ecku pezsgo tort feher nem mindenkinek all jol es nem minden korban.

En egesz heten hordom igy utalom minden arbyalatat

2016. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
2016. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!